Zamknij

Toruń: seksualna hipokryzja w Młynie Wiedzy. To będzie wieczór tylko dla dorosłych!

14:08, 22.07.2020 | ddtorun.pl
Skomentuj
Fot. archiwum
REKLAMA

Toruń: seksualna hipokryzja w Młynie Wiedzy. To będzie wieczór tylko dla dorosłych!

28 sierpnia w Centrum Innowacyjnej Edukacji odbędzie się wieczór dla dorosłych. Tematem wydarzenia będzie dawna seksualna hipokryzja. 

- W Toruniu mamy jedyną w Polsce wystawę, która "opowiada" o procesie dojrzewania człowieka. W wielu obszarach, w tym w aspekcie seksualności. Chcemy ją wykorzystać, aby opowiedzieć dorosłym o dawnej seksualnej hipokryzji. Bez tabu chcemy opowiedzieć o tym, co nasi pradziadkowie robili pod kołderką - mówi Marcin Centkowski, rzecznik Młyna Wiedzy. - Podczas specjalnej ścieżki edukacyjno-rozrywkowej przedstawimy postrzeganie seksu na przełomie XIX i XX wieku - przede wszystkim - w kontekście medycyny, mody, emocji - dodaje. 

W trakcie wydarzenia zostanie również zwrócona uwaga na towarzyszącą temu obszarowi życia człowieka - hipokryzję. Uczestnicy poznają odpowiedzi na pytania związane z dawnym życiem seksualnym.

Niektóre sprawy mogą wydać się szokujące, niektóre całkiem śmieszne. W jaki sposób leczono histerię? Czym była turniura? Dlaczego polecano kobietom wstrzymywanie powietrza podczas seksu? Odpowiedzi na te i inne pytania poznamy w ostatni piątek sierpnia. 

Wydarzenie „Bez tabu o... dawnej seksualnej hipokryzji. Co pradziadkowie pod kołderką robili?" odbędzie się 28 sierpnia w godz. 18:00-20:00.

Bilet w cenie 20 zł można kupić w systemie sprzedaży online oraz w kasach Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy i Centrum Innowacyjnej Edukacji.

Ze względu na obowiązujące obostrzenia sanitarne, liczba uczestników wieczoru jest ograniczona do 36 osób. 

(ddtorun.pl)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

JoJo

0 0

Podobno będą rozprawiczac homoseksualne? 06:35, 24.07.2020

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

hmmhmm

0 0

co to znaczy? to też jakiś tekst sprzed wieków, czy hipokryzja? 13:08, 04.08.2020