Zamknij

Artyści z Torunia mogą zyskać wsparcie finansowe. Jak się zgłosić?

09:44, 30.06.2020 | ddtorun.pl
Skomentuj Foto. Nadesłane
REKLAMA

Artyści z Torunia mogą zyskać wsparcie finansowe. Jak się zgłosić?

Festiwal pod Gwiazdami w tym roku odbywa się w wyjątkowej odsłonie. Na festiwalowym firmamencie zabłysną bowiem nowo odkryte i niezwykłe #Konstelacje!

Dwór Artusa zaprasza zespoły i artystów z województwa kujawsko-pomorskiego do zgłoszenia się do konkursu, w którym nagrodą będzie występ przed regionalną publicznością, profesjonalna organizacja koncertu oraz honorarium w wysokości od 5 do 3 tys. złotych. Artyści i artystki oraz zespoły mogą zgłaszać się od 16 czerwca do 5 lipca za pomocą formularza umieszczonego na stronie Dworu Artusa w Toruniu.

Spośród nadesłanych zgłoszeń komisja w składzie: Łukasz Wudarski (Dyrektor Zarządca, Dwór Artusa), Mariusz Składanowski (dziennikarz muzyczny, Radio GRA), Justyna Bieluch (organizatorka eventów i koncertów, Od Nowa) wybiorą piętnaście muzycznych perełek – konstelacji, które zakwalifikują się do kolejnego etapu.

Od 7 lipca 2020 roku wybranych w ten sposób piętnaście regionalnych gwiazd będzie uczestniczyć w pojedynku na głosy w social mediach, a trzy, które zdobędą największą liczbę głosów, wystąpią przed szeroką publicznością w czasie koncertów zorganizowanych w różnych lokalizacjach na przełomie lipca i sierpnia. Głosowanie będzie trwać do 11 lipca, zaś 12 lipca zwycięzcy zostaną ogłoszeni na fanpage i www Dworu Artusa.

Nagrodzone zespoły otrzymają za swój występ honorarium, a każdy koncert, który odbędzie się w ramach prestiżowego i popularnego Festiwalu pod Gwiazdami, poprzedzony zostanie akcją promocyjną. Sceno-technika, nagłośnienie i oświetlenie – po stronie Organizatora, zgodnie z przesłanym w ramach zgłoszenia riderem technicznym.

I nagroda
koncert Sala Wielka | Dwór Artusa
7 sierpnia 2020 roku
honorarium 5 000 zł

II nagroda
koncert w Filii Dom Muz | Poznańska
31 lipca 2020 roku
honorarium 4 000 zł

III nagroda
koncert w Filii Dom Muz | Okólna
24 lipca 2020 roku
honorarium 3 000 zł

(ddtorun.pl)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz