Zamknij

Toruń: rusza Festiwalu pod Gwiazdami. Będzie się działo!

10:16, 24.06.2020 | ddtorun.pl
Skomentuj Fot. Dwór Artusa
REKLAMA

Toruń: rusza Festiwalu pod Gwiazdami. Będzie się działo!

Festiwal Pod Gwiazdami rozpoczynamy niezwykłym i długo wyczekiwanym koncertem. Na scenę wraca najpopularniejszy polski wykonawca bluesa – Sławek Wierzcholski i stworzona przez niego Nocna Zmiana Bluesa. To obowiązkowa pozycja dla wszystkich koneserów muzyki, nie tylko bluesowej!

Choć koncertują na całym świecie, to muzycy słyną z przywiązania do regionu i posiadania wiernej lokalnej publiczności, która chętnie przybywa na ich koncerty.

Ich występy to gwarancja dawki prawdziwych muzycznych emocji i przeżycia wysmakowanego muzycznego show.

Nocna Zmiana Bluesa to dwadzieścia osiem wydanych płyt, nagrania z amerykańskimi gwiazdami bluesa jak m.in. Charlie Musselwhite czy Louisiana Red, koncerty poprzedzające gwiazdy bluesa światowego formatu: B. B. King (Warszawa 1996) czy Blues Brothers (Norymberga 1989).

Tysiące koncertów w Polsce i praktycznie w całej Europie, w Stanach Zjednoczonych, a nawet w Zimbabwe!

Koncert Nocnej Zmiany Bluesa będzie największym muzycznym wydarzeniem Festiwalu planowanym na jego otwarcie w dniu 25 czerwca 2020 roku.

 Odbędzie się w Centrum Kulturalno-Kongresowym Jordanki zgodnie z aktualnymi wytycznymi dotyczącymi reżimu sanitarnego. 

Koncert jutro (czwartek) o 19 w CKK Jordanki.

 

(ddtorun.pl)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz