Zamknij

Toruń: W CKK Jordanki powstało studio nagrań. Kto skorzysta?

10:21, 29.05.2020 | ddtorun.pl
Skomentuj Foto. Archiwum
REKLAMA

Toruń: W CKK Jordanki powstało studio nagrań. Kto skorzysta?

W Centrum Kulturalno-Kongresowym Jordanki powstało profesjonalne studio telewizyjne toruńskiej firmy Art4Media. Studio zainauguruje swoją działalność muzycznie, prezentując koncerty. W ramach #JordankiOnline już w środę, 3 czerwca o godz. 20.00 na kanale YouTube CKK Jordanki wystąpi Tobiasz Staniszewski.

Tobiasz Staniszewski - wokalista, multiinstrumentalista, kompozytor, autor tekstów i poeta. Finalista VI. edycji programu telewizyjnego "The Voice of Poland". Koncertujący na dużych i małych scenach, w kraju i za granicą. Jak sam o sobie mówi: „ miłośnik sztuki we wszelkich przejawach".

 

Z kolei 10 czerwca, o godz. 20.00 na kanale YouTube CKK Jordanki wystąpi toruński Open Blues. Zespół tworzony przez pięciu muzyków (Przemek Łosoś, Wiesław Kryszewski, Igor Nowicki, Marcin Grabowski i Grzegorz Minicz) wyróżniają świetne utwory, energia i harmonia. W listopadzie 2019 r. ukazała się ich ostatnia płyta „ Droga nieznana", która powstała z okazji 10-lecia istnienia zespołu.

Koncerty zostaną zrealizowane w studio nagrań w CKK Jordanki, które oferuje szerokie możliwości produkcji, profesjonalnej oprawy wizualnej i transmisji wydarzenia.

- Poprzez koncerty, chcemy pokazać funkcjonowanie i możliwości powstałego studia. Pomimo złagodzenia obostrzeń, związanych ze stanem epidemicznym, oferta studia może być ciekawą propozycją dla organizatorów dużych wydarzeń, konferencji – mówi Grzegorz Grabowski, Prezes CKK Jordanki.  

- Dysponujemy - tu w Toruniu - nowoczesnymi narzędziami do realizacji rozmaitych eventów czy konferencji online. W przypadku cyklu #JordankiOnline, wydarzenia będą transmitowane na ogólnodostępną platformę YouTube CKK Jordanki. Jednak nasze możliwości idą znacznie dalej. Możemy przygotować i przyprowadzić zaszyfrowaną transmisję na specjalnie stworzoną platformę streamingową z przygotowaną indywidualną oprawą wizualną włącznie. Wiele firm potrzebuje takiej „szyfrowanej" możliwości komunikacji  - mówi Michał Siemieniecki, właściciel Art4Media.

Projekt realizowany przez Centrum Kulturalno-Kongresowe Jordanki i Art4Media.

Parterami projektu są: Miasto Toruń, Europejskie Centrum Filmowe Camerimage. Wydarzenie realizowane w ramach projektu "Poprawa funkcjonowania komunikacji miejskiej w Toruniu - BiT-City II" współfinansowanego ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2014-2020.

(ddtorun.pl)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (4)

zdziwionyzdziwiony

2 1

Czy już wszystko w Toruniu i najbliższej okolicy jest CACY i tylko takiego studio nagrań brakowało? 13:30, 29.05.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

SANDOSANDO

1 0

JESZCZE CLUB Z LASKAMI NIECH TAM PRZENIOSĄ I BĘDZIE FULL 21:13, 30.05.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

DalejDalej

1 1

Oszczędzamy na mieszkańcach a karuzela kreci się... 17:07, 31.05.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

koniuszykoniuszy

2 1

A może szersza formuła: Sudio Nagrań i Podsłuchów ? 17:42, 31.05.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA