Zamknij
REKLAMA

Weź udział w konkursie i wygraj pieniądze. Sprawa jest banalnie prosta!

16:56, 11.05.2020 | Ż.S.
Skomentuj
REKLAMA

Wielki Polak, orędownik dialogu opartego na prawdzie i sprawiedliwości, patron województwa kujawsko-pomorskiego - święty Jan Paweł II. W poniedziałek obchodzimy setną rocznicę urodzin papieża Polaka. Z tej okazji mamy dla Państwa konkurs.

- Z tej okazji w naszym regionie odbędą się m.in. koncerty, wystawy i zajęcia dla dzieci i młodzieży. Chcemy, aby mieszkańcy, mimo ograniczeń wynikających z pandemii koronawirusa, mogli uczestniczyć w zaplanowanych wydarzeniach, dlatego będą one transmitowane za pośrednictwem telewizji i internetu. Przygotowaliśmy także konkursy z nagrodami - informuje Beata Krzemińska, rzeczniczka prasowa urzędu. 

Konkurs pod nazwą „Urodziny papieża w moim domu” to zaproszenie i zachęcenie mieszkańców województwa do udekorowania flagami papieskimi, zdjęciami i kwiatami okien, domów, podwórek, ogrodów, osiedli i ulic. Pozwoli to poczuć szczególną atmosferę, która towarzyszyła przyjazdom Jana Pawła II do naszego regionu.

Aby wziąć udział w konkursie należy przesłać zdjęcia dekoracji przygotowanych najpóźniej na dzień urodzin Jana Pawła II. 

Dekoracje należy wysyłać na adres [email protected] do 20 maja. Wyłonienie zwycięzców nastąpi kilka dni później.

Laureat konkursu otrzyma nagrodę finansową w wysokości 500 złotych.

(Ż.S.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA