Zamknij
REKLAMA

Toruń: Bella Skyway Festival poza starówką? Są pierwsze informacje!

09:41, 12.05.2020 | ddtorun.pl
Skomentuj
Fot. Joanna Zdancewicz
REKLAMA

Toruń: Bella Skyway Festival poza starówką? Są pierwsze informacje!

Koronawirus sparaliżował życie kulturalnej nie tylko w Toruniu, ale i całym kraju. Odwołano już wiele imprez. Niektóre, takie jak Bella Skyway Festival stoją pod znakiem zapytania. To wydarzenie co roku przyciągało do Torunia tłumy turystów z całego kraju. Organizatorzy zapewniają, że tegoroczny festiwal się odbędzie i trwają prace na jego formułą. 

Festiwal ma rozpocząć się 18 sierpnia, a zakończyć 23 sierpnia. Co roku odbywał się w rejonie starówki. Nieoficjalnie mówi się, że w tym roku ma odbyć się w nieco innej formule. Taką informację przekazał w rozmowie z jednym z dziennikarzy Zbigniew Lisowski z Baja Pomorskiego.

- Festiwal Skyway według zamierzeń organizatorów ma się odbyć na lotnisku. Wszyscy zwiedzający mają jeździć samochodami - powiedział Zbigniew Lisowski.

Rozmowę dotyczącą festiwalu można odsłuchać TUTAJ  od 8 minuty.

Przemysław Draheim z Toruńskiej Agendy Kulturalnej nie potwierdził tej informacji, zapewniał jednak, że prace nad festiwalem trwają i organizatorzy robią wszystko, aby festiwal się odbył.

W tym roku jedną z instalacji (wieża warszawska) ma przygotować teatr Baj Pomorski. Potwierdził to dyrektor instytucji - Zbigniew Lisowski.

[ALERT]1589269361454[/ALERT]

(ddtorun.pl)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (4)

abcabc

12 1

To będzie mega niebezpieczne. już to widzę. Przypomnę tylko że lata temu z powodu wypadku całkowicie odwołano organizowanie auto tuning show. Ciekawe czy ten sam człowiek gdy to się powtórzy będzie konsekwentny. Miasto podało że MZK przyniosło przez ten miesiąc 7 milionów strat. Pytam się skoro komunikacja przynosi taki dochód (wiele miast w europie ma za darmo bo jest to miejska a nie biznes) to czemu jeszcze na ulicach są jelcze. Proszę o podanie ile strat przynoszą muzea i molochy przed koroną. 10:42, 12.05.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

jojo

7 1

BUHAHA .Ludyczna impreza dla ludzi z maluch miejscowości na lotnisku .Marsz zboczenicow NA POLIGONIE .To już by był zbytek szczęścia Nie udostępniając redakcji razemkom lsdowcom i innym lewakom zwierząt w schronisku do wykorzystania . 14:03, 12.05.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

dlaczego?dlaczego?

5 1

na takie badziewiaste festiwale tow. gospodarz wydaje o pieniądze ,gdy miasto jest tak bardzo
zadłużone ? 14:33, 13.05.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

AA

2 0

Kiepski pomysł. Niebezpiecznie. A do tego wykluczeni są ludzie bez samochodów :( 12:25, 19.05.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
REKLAMA