Bella Skyway Festival to jedno z najważniejszych wydarzeń na kulturalnej mapie Torunia. Wydarzenie to, od lat do Torunia sprowadza turystów z całego kraju. Jednak tegoroczna edycja stoi pod znakiem zapytania. To ze względu na koronawirusa. Jednak organizatorzy się nie poddają i robią wszytko, aby tegoroczny festiwal się odbył.
Ciężko sobie wyobrazić oba wydarzenia bez udziału publiczności, a przecież i przy ich obsłudze i przygotowaniu pracuje wiele osób.
Jakiś czas temu magistrat zapewniał, że przygotowania idą zgodnie z planem. Potwierdzają to sami organizatorzy.
Pojawiło się wiele pozytywnych komentarzy. Torunianie liczą, że mimo przeciwności festiwal odbędzie się zgodnie z planem.
Strach w toruńskiej gastronomii. Nigdy nie było tak źle
Newsy z du.. Grillowanie tematu śmierci Klaudii by ugrać clickbaity i fame jakiegoś nieapatycznego, opuchniętego kozła z tiktoka. Zaraz gacie ściągną w tej redakcji.
mors
21:05, 2025-07-03
Strach w toruńskiej gastronomii. Nigdy nie było tak źle
Pajac koza Paj
klakla
20:09, 2025-07-03
Fala upałów przeszła przez Toruń, a kurtyn wodnych brak
Nowy włodarz miasta i efekty widać... Właściwie brak. A w czym przeszkadzały kurtyny? Tłumaczenie godne przedszkolaka
Nobody
19:48, 2025-07-03
Zabił człowieka i wysłał wiadomość... [WIDEO]
za PiSu tego nie bylo
mieeetek
18:22, 2025-07-03
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz