Zamknij

Toruń: to będzie niezwykły wieczór tylko dla kobiet w Młynie Wiedzy!

10:48, 13.02.2020 | ddtorun.pl
Skomentuj Foto. Nadesłane
REKLAMA

Toruń: to będzie niezwykły wieczór tylko dla kobiet w Młynie Wiedzy!

Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy 5 marca zaprasza na wieczór dla kobiet. W centrum nauki będzie można sporo dowiedzieć się m.in. o naturalnym wyglądzie w modzie, makijażu i kosmetykach. 

Hasłem wieczoru jest "Kobieta - naturalnie piękna". W programie wydarzenia znalazły się warsztaty poświęcone samoakceptacji. Uczestniczki dowiedzą się jak zadbać o siebie i znaleźć czas na odpoczynek. - Dietetyczka wskaże najnowsze trendy w zdrowym odżywianiu. Odpowiemy na pytanie czy drakońskie diety są nam potrzebne, a także jakie koktajle poprawią samopoczucie i urodę. Na stanowisku fitness przypomnimy jak ważny jest ruch dla naszego zdrowia i dobrego wyglądu. Nie zabraknie rozmów o najnowszych trendach w makijażu.

Podczas wieczoru będzie również okazja do zrobienia własnego wybranego kosmetyku przy wsparciu pracowników Wydziału Chemii Uniwersytetu Mikołaja Kopernika. Prowadzący zajęcia zaprezentują sposoby na otrzymanie kosmetyków z „domowej fabryki". Wykorzystane zostaną m.in. olej słonecznikowy, olej kokosowy, cukier, sól i miód. 

Dr Justyna Kozłowska z Wydziału Chemii UMK opowie o kosmetykach, ich składnikach oraz o tym na co zwrócić uwagę podczas ich wybierania. Marcin Piątek - farmaceuta i autor bloga "Zaufany farmaceuta" - obali mity dotyczące suplementów diety i „magicznych mikstur", poprawiających zdrowie i urodę. - Podczas wykładu "Naturalnie piękna, czyli słów kilka o postrzeganiu kobiecego ciała" zastanowimy się czy dopracowane „naturalne looki"  gwiazd i celebrytek to zasługa genów czy pomoc specjalistów. Podpatrzymy, czym jest naturalne piękno i jak można je promować - mówi Marcin Centkowski z Młyna Wiedzy.

Nie zabraknie również stanowiska z biżuterią hand made. Do stworzenia bransoletek zostaną wykorzystane naturalne materiały jak muszelki kauri i kamienie naturalne. Uczestniczki będą mogły skorzystać również z kawy i herbaty oraz drink baru. Dlatego organizatorzy zachęcają, aby samochód zostawić w garażu. 

Wieczór dla kobiet odbędzie się 5 marca w godz. 18:00 - 21:00.

(ddtorun.pl)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA