Zamknij

Aktorka z Torunia pokazała, że ma dystans do siebie. Śmieje się z...

13:12, 12.02.2020 | ddtorun.pl
Skomentuj Foto. Miłosz Zieliński
REKLAMA

Aktorka z Torunia pokazała, że ma dystans do siebie. Śmieje się z...

Joanna Koroniewska-Dowbor to aktorka pochodząca z Torunia. Największą popularność przyniosła jej rola Małgosi w serialu "M jak miłość". Aktorka pracowała też w Teatrze Polskiego Radia. Aktorka już niejednokrotnie pokazała, że ma dystans do siebie. Teraz zrobiła to ponownie. 

Joanna Koroniewska-Dowbor wstawiała m.in. zdjęcia bez makijażu, czy z włosami w nieładzie, nawołując w ten sposób do naturalności. Teraz poszła o krok dalej i zażartowała ze swojego dużego nosa.

Warto przypomnieć, że w ubiegłym roku aktorka została nagrodzona statuetką Flisaka (dla twórców z regionu) na Międzynarodowy Festiwal Filmowy Tofifest w Toruniu.

[ALERT]1581509710958[/ALERT]

(ddtorun.pl)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

IkaIka

2 2

Dwie Małgorzaty kożuchowska nadęta? Koroniewska wyluzowana uśmiechnięta z dystansem do siebie. Fajnie.❤️ 15:11, 12.02.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Redaktorzy ddt to prRedaktorzy ddt to pr

3 1

czym wy się zajmujecie. PLOTKAMI, *%#)!& i tak właśnie mieszacie w głowach małolatom. To powinno być karalne . No cóż ale ten wasz nędzny portalik jest brukowcem brukowców. A jak były sensowne w Toruniu fakty ze świata filmu , gdy byli tu Tarantino, Gear, Norton, De Vito. Harntet to nić sensownego nie napisaliście. Czy u was nie ma przynajmniej jednej osoby z magisterką umiejącej myśleć i pisać? Aż trudno uwierzyć ze właściciele portalu taki niedouków zatrudniają. Trzeba im powiedzieć, że robicie z nich prymitywów. 19:07, 12.02.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA