Zamknij
REKLAMA

Sprawdź, co wiesz o Toruniu! Możesz zmierzyć się z VIPami!

12:21, 13.01.2020 | FD
REKLAMA
Skomentuj
fot. archiwum

Sprawdź co wiesz o Toruniu! Możesz zmierzyć się z VIPami!

Już w najbliższy weekend w mieście zaplanowane są liczne obchody dotyczące powrotu Torunia do wolnej Polski. Z wyjątkową inicjatywą wyszedł Dwór Artusa. Instytucja organizuje quiz wiedzy o grodzie Kopernika. 

Quiz, który odbędzie się w najbliższą sobotę (18.01) o godzinie 12:00 będzie w całości poświęcony dziejom Torunia. Wezmą w nim udział zarówno mieszkańcy miasta, jak i znani torunianie, w tym sportowcy, artyści, włodarze miasta i biznesmeni). Wstęp jest bezpłatny, ale żeby wziąć udział aktywnie w wydarzeniu trzeba spełnić jedno, niewielkie wymaganie organizatora. 

Quiz przybierze formę interaktywnej zabawy, w której uczestnicy (za pomocą swoich smartfonów) odpowiadać będą na ciekawe pytania przygotowane przez miłośników toruńskiej historii. Do zabawy niezbędny będzie smartfon z dostępem do przeglądarki internetowej i działającym wi-fi.

piszą na oficjalnej stronie przedstawiciele Dworu Artusa.  

Wydarzenie to nie tylko okazja do sprawdzenia swojej wiedzy, ale również zdobycia atrakcyjnej nagrody. Do zgarnięcia jest pięć paszportów kultury składających się z wejściówek na atrakcyjne wydarzenia do toruńskich instytucji kultury. 

(FD)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone