Zamknij

Torunianie będą świętować w wyjątkowy sposób! Zapisz się już dziś!

10:50, 08.01.2020 | FD
Skomentuj fot. UMT
REKLAMA

Torunianie będą świętować w wyjątkowy sposób! Zapisz się już dziś!

Już niedługo Toruń będzie świętował setną rocznicę powrotu do wolnej Polski. Z tej okazji zarówno miasto, jak i organizacje pozarządowe szykują masę atrakcji. Wśród tych, które warto wyróżnić jest Escape Room - Odzyskaj Wolność w Kamienicy Inicjatyw.

Organizatorem tej wyjątkowej zabawy jest Archipelag Inicjatyw. Pomysłodawcy podkreślają, że uczestnicy przeniosą się o 100 lat wstecz, do decydujących dla niepodległości naszego miasta dni. Misją escape roomu będzie odzyskanie niepodległości dla Torunia. Podczas gry uczestnicy poznają najważniejsze aspekty tego wyjątkowego wydarzenia. 

Generał Józef Haller, 18 stycznia 1920, Żołnierze Błękitnej Armii, Front Północny - poprzez rozrywkę przybliżymy Wam historię i zaintrygujemy do dalszych odkryć!
 

piszą organizatorzy historycznej rozrywki. Escape room znajduje się w Kamienicy Inicjatyw przy ulicy Kopernika 22 w Toruniu i będzie czynny 18.01 i 25.01 w godzinach 10:00 - 16:00. Przeznaczony jest zarówno dla najmłodszych, jak i najstarszych. Gra odbywa się w 5-osobowym składzie. Uczestnictwo w zabawie jest bezpłatne.  Jak się zapisać?

Telefoniczne pod numerem Kamienicy Inicjatyw – tel. 514 786 113 od pon. do pt. w godz. 9.00 – 17.00 lub poprzez email [email protected] (prosimy podać interesującą datę oraz numer kontaktowy do siebie w celu usprawnienia komunikacji)

Organizatorzy podkreślają jednocześnie, że zabawa jest w pełni bezpieczna, a system gry nie przewiduje zamykania uczestników w pokoju na klucz lub inny sposób uniemożliwiający uczestnikom wyjście w dowolnym momencie. 

(FD)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz