Już niedługo Toruń będzie świętował setną rocznicę powrotu do wolnej Polski. Z tej okazji zarówno miasto, jak i organizacje pozarządowe szykują masę atrakcji. Wśród tych, które warto wyróżnić jest Escape Room - Odzyskaj Wolność w Kamienicy Inicjatyw.
Organizatorem tej wyjątkowej zabawy jest Archipelag Inicjatyw. Pomysłodawcy podkreślają, że uczestnicy przeniosą się o 100 lat wstecz, do decydujących dla niepodległości naszego miasta dni. Misją escape roomu będzie odzyskanie niepodległości dla Torunia. Podczas gry uczestnicy poznają najważniejsze aspekty tego wyjątkowego wydarzenia.
Generał Józef Haller, 18 stycznia 1920, Żołnierze Błękitnej Armii, Front Północny - poprzez rozrywkę przybliżymy Wam historię i zaintrygujemy do dalszych odkryć!
piszą organizatorzy historycznej rozrywki. Escape room znajduje się w Kamienicy Inicjatyw przy ulicy Kopernika 22 w Toruniu i będzie czynny 18.01 i 25.01 w godzinach 10:00 - 16:00. Przeznaczony jest zarówno dla najmłodszych, jak i najstarszych. Gra odbywa się w 5-osobowym składzie. Uczestnictwo w zabawie jest bezpłatne. Jak się zapisać?
Telefoniczne pod numerem Kamienicy Inicjatyw – tel. 514 786 113 od pon. do pt. w godz. 9.00 – 17.00 lub poprzez email [email protected] (prosimy podać interesującą datę oraz numer kontaktowy do siebie w celu usprawnienia komunikacji)
Organizatorzy podkreślają jednocześnie, że zabawa jest w pełni bezpieczna, a system gry nie przewiduje zamykania uczestników w pokoju na klucz lub inny sposób uniemożliwiający uczestnikom wyjście w dowolnym momencie.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ddtorun.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Toruń sparaliżowany przez remont w centrum
Ciągle w mieście tylko remony i jeszcze raz budowy ile tak można.
Jo
16:03, 2025-07-11
Psy w Toruniu w śmiertelnym niebezpieczeństwie?
kupy po swoich pupilach zbierajcie, a nie koncert życzeń, jak często trawniki mają być koszone!!
kosiarz umysłów
16:00, 2025-07-11
Zbrodnia, która wciąż dzieli Polaków i Ukraińców
82 Rocznica Ukraińskiego Ludobójstwa Narodu Polskiego 1939-1947-1951.....
Wołyń 1943 ukr. Ludo
15:56, 2025-07-11
Nowa droga połączy Toruń z pobliską gminą? Alternatywa
82-Rocznica ukraińskiego Ludobójstwa na Polskim Narodzie 1939-1943-1947-1951
11 Lipca 1943.....W
15:53, 2025-07-11
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz