Zamknij
REKLAMA

Toruń: gwiazda wystąpi w Toruniu. Przy okazji pomogą potrzebującym

10:38, 04.12.2019 | .
REKLAMA
Skomentuj
Foto. Deposit Photos

Toruń: gwiazda wystąpi w Toruniu. Przy okazji pomogą potrzebującym

To będzie niezwykłe wydarzenie. 8 grudnia w Toruniu w CKK Jordanki wystąpi brytyjski artysta Robbie Williams. Będzie to gala telewizyjna, z udziałem publiczności. Co ważne,  organizatorzy wydarzenia zgodzili się na przeprowadzenie podczas tego wydarzenia akcji charytatywnej na rzecz podopiecznych Domu Pomocy Społecznej w Chełmnie.

Dom Pomocy Społecznej w Chełmnie, prowadzony przez Zgromadzenie Sióstr Miłosierdzia św. Wincentego a Paulo, opiekuje się niepełnosprawnymi intelektualnie dziećmi i młodzieżą, najczęściej odrzuconymi przez rodziny. Placówkę wspieraliśmy już w ramach dwóch edycji Marszałkowskiego Balu Dobroczynnego w 2012 i 2017 roku. Ośrodek będzie też jednym z beneficjentów kolejnego balu, który obędzie się 11 stycznia 2020 roku.

- Cieszymy się, że podczas tego niezwykłego wydarzenia, mamy możliwość zbiórki pieniędzy na rzecz podopiecznych Domu Pomocy Społecznej w Chełmnie. Siostry zakonne opiekują się  podopiecznymi wymagającymi specjalnej pomocy. Każda złotówka będzie nieocenionym wsparciem – mówi marszałek Piotr Całbecki.

Formuła wydarzenia to gala telewizyjna z udziałem publiczności. Zarejestrowany godzinny materiał zostanie wyemitowany w Święta Bożego Narodzenia na antenie TVP 2 oraz na antenach TVP Polonia i TVP Rozrywka w okresie świąteczno-noworocznym. Organizatorem wydarzenia jest SOS Music, a partnerami są samorząd województwa kujawsko-pomorskiego, samorząd miejski Torunia i Grupa Energa.

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (4)

xoxoxoxo

0 2

Ja go uwielbiam 11:53, 04.12.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Bilety?Bilety?

0 1

Będzie można u Was wygrać bilety na galę? 15:14, 04.12.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

KonkursKonkurs

1 0

Czemu nie ogłosiliście konkursu na bilety? Miały być rozdawane w lokalnych mediach, czemu nie można ich u was wygrać? 07:51, 05.12.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

RachunekRachunek

2 0

Mamy nadzieję, ze cena biletów pokryje koszty występu. Nie wyobrażamy sobie aby dotowano tego typu występy z naszych podatków. 09:55, 06.12.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
REKLAMA
© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone