Zamknij
REKLAMA

Natasza Urbańska zachwycona Toruniem [WYWIAD]

14:55, 03.06.2018 | Rozmawiał Adrian Aleksandrowicz
REKLAMA
Skomentuj
fot. Tomasz Berent

Aktorka, wokalistka i tancerka związana z Teatrem Studio Buffo była jedną z gwiazd koncertu „Pod Wspólnym Niebem”. Jakie są jej najbliższe plany zawodowe? Kiedy znowu zawita do Torunia?

"Pod Wspólnym Niebem" to tytuł i jednocześnie motyw przewodni koncertu z okazji Święta Województwa, ciężko było zdecydować się na konkretne utwory? Co pani zaśpiewa?

- Bardzo ciesze się, że mogę wziąć udział w tak ciekawym wydarzeniu! Mam sentyment do Torunia, rok temu wystawialiśmy tutaj premierowo wodny musical „Romeo & Julia w 3D”. Toruńska publiczność jest niesamowita! Co do utworów na sobotni koncert nie miałam problemu z wyborem, mam w swoim repertuarze koncertowym ponad 150 utworów, a ich ciągle przybywa! (śmiech). Ale oprócz największych światowych przebojów, zaprezentuje Państwu swój zupełnie nowy utwór "Tylko My" i to będzie premierowe wykonanie live!

Zaśpiewa pani swój nowy utwór, czy to początek nowego rozdziału w karierze solowej?

- Poszukuję nowych brzmień współpracuje z nowymi producentami! Jednak jakkolwiek bym nie skręcała, zawsze dbam o jakość produkcji, to dla mnie bardzo ważne. Utwór „Tylko My" wyprodukował Matheo, a tekst napisał Damian Ukeje.  Ten kawałek ma moc i idealnie wpasuje się w kosmiczny wydźwięk tego koncertu.

Znamy panią przede wszystkim z występów w Studio Buffo, czy estrada a nie scena teatralna kręci panią równie mocno?

- Scena to mój żywioł! Czy gram koncerty ze swoim zespołem, kiedy ludzie tańczą i śpiewają razem ze mną, czy gram w Teatrze gdzie wcielam się w role, wyreżyserowane sceny, publiczność jest zapatrzona i zasłuchana. Reakcje są bardzo różne, ale zawsze bardzo ciepłe i żywiołowe! Energia, która pojawia się między Nami jest niesamowita.

Co najbardziej pasjonuje panią w występach na żywo?

- Energia, jaką mogę rozdać wszystkim dookoła poprzez taniec, który towarzyszy moim koncertom. W połączeniu z muzyką graną na żywo to jest mieszanka wybuchowa!

Myśli pani o sobie, jak o "artystce wszechstronnej"? Czy takie miano pomaga, czy przeszkadza?

- Kocham muzykę, taniec, kino, modę . Uwielbiam się rozwijać, sprawdzać w nowych rolach i być jak najlepszą wersją siebie i wcale mi to nie przeszkadza.

Jakie plany zawodowe przed panią, zdoła pani chociaż chwilę odpocząć w wakacje?

- Kiedy tylko mamy wolny czas uciekamy z kraju odpocząć. To ważne chwile, bo spędzam je z rodziną. Przede mną solowa płyta, kolejne wyzwania telewizyjne i rozwój mojej marki modowej Muses.

Kiedy możemy spodziewać się pani w Toruniu z nieco dłuższym, własnym recitalem?

- Czekam na kolejne zaproszenia (śmiech). Rok temu grałam w lato solowy koncert na barce, zaraz po premierze „Romeo & Julia” A w tym roku jestem na koncercie "Pod Wspólnym Niebem", niewątpliwie ciągnie mnie do Was!

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone