W niedzielę (17 września), Toruń będzie świadkiem emocjonujących zawodów żużlowych na Motoarenie. Rozgrywki PGE Ekstraligi w grupie finałowej To wyjątkowe wydarzenie przyciągnie tłumy kibiców i miłośników sportów motorowych. Walka toczy się o podium!
Toruński klub For Nature Solutions KS Apator Toruń zaprezentuje swoje umiejętności na przeciw drużynie Tauron Włókniarz Częstochowa. Żużlowcy wystartują o godzinie 16:30. Obydwie drużyny będą walczyć o brązowy medal!
W związku z tym, by umożliwić wygodne i sprawnie przemieszczanie się mieszkańcom oraz uczestnikom imprezy, uruchomione zostaną dodatkowe kursy tramwajów. Fani żużla mogą skorzystać z następujących linii:
Linia nr 2: Tramwaje tej linii wyruszą z pętli Elana o godzinie 15:16.
Linia nr 3: Pasjonaci żużla mogą skorzystać z linii nr 3, które ruszą z pętli Heweliusza o godzinie 15:16.
Linia nr 5: Tramwaje linii nr 5 wystartują z pętli Olimpijska o godzinach 15:02 i 15:24.
Po emocjonujących zawodach żużlowych, około godziny 18:30, ponownie uruchomione zostaną dodatkowe kursy tramwajów na liniach nr 2, 3 i 5. To znakomita okazja dla kibiców, by wrócić do domu unikając korków, po udanym dniu pełnym sportowych wrażeń.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ddtorun.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Nie kupuj biletu, nikt nie sprawdzi!
Zastanawia mnie dlaczego za darmo? Przecież głosować idziemy do najbliższej miejscu zamieszkania komisji obwodowej...Nikt nie jedzie autobusem ani tramwajem na drugi koniec miasta ani tym bardziej spoza miasta.No ale miasto bogate a kto bogatemu zabroni?
Ktoś
19:00, 2025-05-31
Pościg w Ciechocinku. Motocyklista w kilka minut złamał
po to motór jezd żeby jeździć
realista
12:52, 2025-05-31
Alarm na Wiśle w Toruniu. Taki spacer mógł...
Wy sobie żartujecie tam nie ma godziny żeby ktoś po tych piachach nie chodził psami z dziećmi quadami rowerami miejsce powinno być odgrodzone taśmą na linii brzegowej z informacją o zakazie wstępu interwencja jest 1 na 100 razy ciekawe za którym razem ktoś umrze żebyście pomyśleli wcześniej. Jaki prezydent takie miasto
Żarty wolne
10:39, 2025-05-31
Takie słowa padły na antenie Radia Maryja
ten bandyta pisowski już dawno powinien siedzieć, leczyć kanalię pisowską należy w więzieniu , on udaje łajdak chorego , jak ma zdrowie jechać do reżimowej telewizji trwam to i w więzieniu będzie trwał ***** pisowskich szmalcowników , sutenerów, oszustów amen
wwwwwwwwwwwww
07:34, 2025-05-31
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz