Zamknij
08:08, 13.09.2023

Utrudnienia w ruchu wczesnym rankiem? Wiedzą co to znaczy przede wszystkim jadący do centrum od strony lewobrzeża. W środę (13 września) było jednak jeszcze gorzej.

Od godziny 7 na naszą faceboową skrzynkę nadsyłane są zdjęcia, na których widać korki na lewobrzeżu, przed wjazdem na stary most. Kierowcy informują, że jadąc od strony Łódzkiej stoją już na wysokości dworca. Samochody co prawda jadą, ale trasa, która normalnie zajmuje około 5 minut wydłuża się do nawet 20.

- Jeżdżę tamtędy codziennie, ale czegoś takiego już tam dawno nie widziałem. W efekcie spóźniłem się do pracy

- pisze pan Mariusz, który podesłał nam kilka zdjęć z przejazdu.

Nie lepiej jest od strony Poznańskiej. Tam korek ma kilkaset metrów.

Z naszych informacji wynika, że spore utrudnienia są też przed wjazdem na nowy most. Dodatkowo, przed rondem na Łódzkiej, prowadzona jest kontrola prędkości.

Zobacz także:

Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]
Zobacz więcej fotorelacji
W tym miejscu polują na motocyklistów?
zobacz fotorelację
Potężny pożar hali. Rodzina prosi o pomoc
zobacz fotorelację
Uroczystości pod pomnikiem w Otłoczynie
zobacz fotorelację
45 lat od największej katastrofy kolejowej
zobacz fotorelację
Nocny Turniej Mixtów
zobacz fotorelację
Anielska Plaża - Turniej Kobiet
zobacz fotorelację
Koncert zespołu Mitra w Aleksandrowie Kujawskim
zobacz fotorelację
Śmierć na torach pod Toruniem
zobacz fotorelację
IV Mistrzostwa Polski Masters - Mecz Twardych Babek
zobacz fotorelację
Zderzenie tramwajów w Toruniu
zobacz fotorelację