Zamknij

MZK oferuje prace. Zatrudni kierowców i elektromonterów!

09:00, 15.01.2023 A.J.
Skomentuj fot. archiwum DDToruń fot. archiwum DDToruń

Nie tylko motorniczych, ale także kierowców autobusów oraz elektromonterów chce zatrudnić Miejski Zakład Komunikacji w Toruniu. Zapraszamy chętnych do aplikowania.

Dołącz do nas na Facebooku!Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i fotorelacje. Jesteśmy tam, gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

W związku z budową nowej linii tramwajowej ogłaszaliśmy niedawno nabór na motorniczych, który trwa do 15 lutego (więcej na ten temat: https://mzk-torun.pl/aktualnosci/5770-zatrudnimy-motorniczych). Jednak MZK zamierza również zatrudnić kierowców autobusów oraz elektromonterów.

Wymagania dotyczące stanowisk:

Kierowca autobusu

  • Wykształcenie: minimum zawodowe
  • Wiek: co najmniej 23 lata
  • Prawo jazdy kat. D oraz uprawnienia do przewozu osób

Uwaga!

 Dla osób, które chcą zostać kierowcą autobusu a nie mają uprawnień MZK organizuje kursy na prawo jazdy kat. D. Po zdanym egzaminie możliwość zatrudnienia! Zainteresowanych prosimy o kontakt: [email protected]

Elektromonter

  • umiejętność posługiwania się podstawowym sprzętem i aparaturą kontrolno-pomiarową
  • mile widziane uprawnienia SEP do 1kV,
  • zdolności manualne
  • dodatkowy atut: wykształcenie techniczne o profilu elektrycznym lub elektronicznym
  • mile widziane prawo jazdy kat. B

[ZT]43105[/ZT]

Zakres obowiązków:

  • utrzymanie urządzeń i aparatury pojazdów tramwajowych w gotowości i sprawności technicznej,
  • montaże, konserwacja i naprawy urządzeń elektrycznych,
  • wykonywanie wszelkich czynności naprawczych oraz diagnozowanie stanu technicznego serwisowanych urządzeń i sieci,
  • przeprowadzanie testów i uruchomienia standardowych urządzeń.

W przypadku obu stanowisk MZK oferuje:

  • umowę o pracę na pełen etat + system premiowy,dodatkowe benefity (pakiet medyczny, karta MultiSport, fundusz socjalny),
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji,
  • szkolenia zawodowe, techniczne

Kandydaci chętni do pracy w MZK proszeni są o przesłanie CV adres: [email protected] lub przekazanie go do dyspozytorni tramwajowej na ul. Sienkiewicza 24/26. Na kopercie lub w mailu prosimy o dodanie dopisku „kierowca autobusu” lub „elektromonter”.