Zamknij
REKLAMA

Starostwo nie kryje dumy. Ich budynek dostał nagrodę główną w konkursie!

17.00, 02.10.2022 D.W./Starostwo Powiatowe Toruń
Skomentuj Fot. Starostwo Powiatowe w Toruniu
REKLAMA

Budynek filii Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Dobrzejewicach otrzymał główną nagrodę w ogólnopolskim konkursie „Modernizacja Roku i Budowa XXI” w kategorii "Male jest piękne".

Uroczysta gala odbyła się w środę (28 września) na Zamku Królewskim w Warszawie.

Konkurs od ponad 25 lat stawia sobie za cel wspieranie działań dla ratowania obiektów i budowli dziedzictwa narodowego oraz promocję modernizacji, przebudowy i rozbudowy obiektów i urządzeń dla uzyskania efektów użytkowych i estetycznych. W tegorocznej, 26. odsłonie rywalizacji o najwyższe laury walczył budynek Filii Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Dobrzejewicach.

[FOTORELACJA]8096[/FOTORELACJA]

Spośród 555 projektów nadesłanych na konkurs 40-osobowe jury wyłoniło finalistów, w tym gronie znalazł się projekt zgłoszony przez samorząd Powiatu Toruńskiego.

- Budynek Filii Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Dobrzejewicach to nowy obiekt, wybudowany w roku 2020 r. Dla Zarządu Powiatu Toruńskiego była to priorytetowa inwestycja

- informuje Adrian Aleksandrowicz z Wydziału Projektów Europejskich, Informacji i Współpracy z Mediami Starostwa Powiatowego w Toruniu.

[FOTORELACJA]8097[/FOTORELACJA]

Nowa siedziba pozwoliła zmienić warunki, w jakich pracować mogą terapeuci. Na 236 metrach kwadratowych powierzchni powstało pięć przestronnych, nowoczesnych gabinetów, sala integracji sensorycznej, a także zaplecze administracyjno-socjalne. W ramach inwestycji zakupione zostało odpowiednie wyposażenie i sprzęt, zapewniający najwyższą jakość pracy psychologów i pedagogów.

Nagrodę odebrali: starosta toruński Marek Olszewski i dyrektor Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Chełmży Małgorzata Domalska, którym towarzyszyła wicedyrektor Katarzyna Kosińska.

 

Zobacz także:

(D.W./Starostwo Powiatowe Toruń)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%