Zamknij
REKLAMA

W Toruniu znowu "za pół ceny". Podali datę, a teraz szukają chętnych do...

Daniel Wiśniewski Daniel Wiśniewski 09.54, 26.09.2022 .
Skomentuj Archiwum DDToruń
REKLAMA

Toruński magistrat poszukuje chętnych firm do udziału w tegorocznej edycji „Toruń za pół ceny”. Organizatorzy zapraszają do udziału restauracje, kawiarnie, hotele, sklepy czy punkty usługowe.

Tegoroczna edycja imprezy odbędzie się w dniach 21-23 października 2022 roku.

Do tej pory, w każdej z nich brało udział ponad 100 różnego rodzaju firm, które obniżają ceny wybranych produktów lub usług o 50%.

Szukają chętnych

Przystąpienie do akcji jest bezpłatne. Organizatorzy zapraszają do udziału restauracje, kawiarnie, hotele, sklepy czy punkty usługowe.

- Uczestnicy mogą liczyć na wsparcie promocyjne w postaci informacji na stronie internetowej, kanałach social media i na plakatach informujących o dołączeniu do „Toruń za pół ceny”, które zostaną dostarczone do wszystkich punktów biorących udział w wydarzeniu. Akcja będzie także wspierana kampanią promocyjną w lokalnych mediach. Aby wziąć udział w akcji, należy przesłać komplet dokumentów na adres: [email protected]

- informują organizatorzy.

Do zgłoszenia należy dołączyć: skan podpisanego regulaminu, wypełniony w formie edytowalnej formularz zgłoszeniowy, podpisaną informację o przetwarzaniu danych osobowych, krótki opis reprezentowanego obiektu, zdjęcia lokalu w dobrej rozdzielczości i logo firmy.

Udział w akcji jest całkowicie darmowy. Szczegółowych informacji dotyczących tegorocznej edycji „Toruń za pół ceny” udzielają: Stowarzyszenie GoSport!, tel. 501 553 563, 603 809 440, e-mail: [email protected] oraz Urząd Miasta Torunia, tel. 56 611 87 85, e-mail: [email protected].

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%