Zamknij

Toruń promuje się w Monachium. Światowe firmy zainwestują w naszym mieście?

13:56, 12.10.2021 | ddtorun.pl
Skomentuj fot. UMT
REKLAMA

Trwa dynamiczna promocja potencjału gospodarczego i oferty inwestycyjnej miasta. Pracownicy Centrum Wsparcia Biznesu są obecni na międzynarodowych targach EXPO REAL w Monachium.

Targi EXPO REAL to największa w Europie impreza wystawiennicza, podczas której spotykają się decydenci i uczestnicy międzynarodowego rynku inwestycji i nieruchomości. To znakomita okazja, by w jednym miejscu spotkać liczących się inwestorów i przedstawicieli wszystkich obszarów tematycznych związanych z nieruchomościami.

Trzydniowe targi odbywające się co roku w Monachium to wiodąca w Europie platforma dająca wystawcom ogromne możliwości do zbadania rynku i rozszerzenia swoich kontaktów. Na EXPO REAL obecni są reprezentanci wszystkich etapów realizacji inwestycji, od pomysłodawców, poprzez inwestorów, finansistów, wykonawców, marketingowców i sprzedawców, aż do zarządców i użytkowników. O potencjale imprezy świadczą jej znakomite wyniki: w ostatniej edycji z 2019 r. swoje stoiska zaprezentowało blisko 2200 wystawców z 45 krajów, a liczba uczestników przekroczyła 46,7 tys.

- EXPO REAL to jedno z tych wydarzeń branżowych, o którym śmiało można powiedzieć: tam trzeba być! Udział w targach może z całą pewnością przynieść wiele korzyści. To właśnie w Monachium kilka lat temu prowadziliśmy kluczowe, jak nie finalne rozmowy z top managementem jednego z kluczowych w ostatnim czasie inwestorów, którego finalnie udało sprowadzić się do Torunia. Dziś sytuacja wygląda podobnie - mówi Łukasz Szarszewski, dyrektor Centrum Wsparcia Biznesu w Toruniu.

Portfolio gospodarcze i oferta inwestycyjna miasta promowane są w ramach wspólnego stoiska zorganizowanego przez województwo kujawsko-pomorskie. Wśród licznych przedstawicieli miast i gmin regionu, znajdują się między innymi reprezentanci: Włocławka, Grudziądza, Inowrocławia, Świecia czy też Urzędu Marszałkowskiego Województwa Kujawsko-Pomorskiego.

Udział w wydarzeniu współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach projektu: „Invest in BiT CITY 2. Promocja potencjału gospodarczego oraz promocja atrakcyjności inwestycyjnej miast prezydenckich województwa kujawsko-pomorskiego”.

[ALERT]1634039708518[/ALERT]

 

(ddtorun.pl)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

oszustwo covidoszustwo covid

0 0

jak to tak w pandemii bez maseczek ?? 10:41, 15.10.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%