Zamknij
REKLAMA

Toruń: miasto sprzedaje kolejną działkę. Znajduje się blisko autostrady!

10:14, 11.05.2021 | ddtorun.pl/informacja prasowa
Skomentuj fot. UMT
REKLAMA

Toruń: miasto sprzedaje kolejną działkę. Znajduje się blisko autostrady!

Ciekawa pozycja w miejskiej ofercie inwestycyjnej. Na sprzedaż został wystawiony teren pod usługi przy ul. Sieradzkiej 21 w sąsiedztwie drogi krajowej nr 80 i węzła autostradowego A1.  

Działka ma powierzchnię 3849 m², grunt jest niezabudowany, niezagospodarowany i nieogrodzony, porośnięty drzewami i krzewami. Zgodnie z obowiązującym miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego dla tego obszaru, przeznaczenie podstawowe to usługi.

W zasięgu nieruchomości znajdują się sieci: elektroenergetyczna, wodno-kanalizacyjna i gazowa. Dojazd do nieruchomości odbywa się ulicą Sieradzką – nieurządzoną.

Ważna informacja do przyszłego nabywcy dotyczy znajdującego się na terenie inwestycyjnym stanowiska archeologicznego, którego zagospodarowanie wymaga uzgodnienia z urzędem ochrony zabytków.

Przed przystąpieniem do przetargu jego uczestnik powinien we własnym zakresie ustalić zgodność z przepisami dotyczącymi odległości zabudowy od konturu lasu.

Cena wywoławcza dla tego terenu  została ustalona na poziomie  840 000 złotych. Przetarg odbędzie się 6 lipca 2021 roku w Wydziale Gospodarki Nieruchomościami. Chętni do udziału w licytacji powinni do 30 czerwca 2021 r. wpłacić wadium w wysokości 90 000 złotych na konto Urzędu Miasta.

[ALERT]1620720876357[/ALERT]

 

(ddtorun.pl/informacja prasowa)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (3)

??????

0 1

może ten pan kupi ,żeby być bliżej swojego kumpla dyrektora Rydzyka? Wszak wspólni przyjaciele chyba łączą?....Tysiące godzin w archiwach, rozmów ze świadkami historii, czytania akt IPN i sądowych. Tomasz Piątek kontynuuje swoje śledztwo, szuka odpowiedzi na pytanie – jak to się stało? To co odkrywa zaskoczy nawet tych, którzy przeczytali książkę "Macierewicz i jego tajemnice". Powiązania byłego już ministra obrony z Kremlem i komunistami nie powstały ot, tak. Nie są wynikiem jakiegoś przelotnego, półprzypadkowego uwikłania. Nie chodzi tu o doraźny, taktyczny sojusz między wrogami. Znacznie bardziej wygląda to na głęboką zależność, trwającą od niemal pół wieku. I zależność ta jest w dużej mierze – udokumentowana. Nie możemy zrozumieć dzisiejszej działalności Macierewicza, jej istoty i przyczyn, jeśli nie zaczniemy od początku. Żeby pojąć to, co dzieje się dzisiaj, musimy sięgnąć w przeszłość. To zrobił Tomasz Piątek, swoje ustalenia przedstawia w nowej książce "Macierewicz. Jak to się stało"....
Powyższy opis pochodzi od wydawcy. 11:01, 11.05.2021

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

MorfeuszMorfeusz

1 0

A pieron wie o co ci chodzi hehe 20:04, 11.05.2021


MorfeuszMorfeusz

3 0

Urzędasy dostali do łapy i podpisują pozwolenia jak ciepłe bułeczki I kolejne drzewa pujdą pod toporek hehe !!!!! 20:02, 11.05.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%