Zamknij
REKLAMA

Toruńska siłownia ogłosiła bardzo ważną wiadomość dla swoich klientów! "Wracamy"

09:19, 25.05.2020 | ddtorun.pl
Skomentuj Fot. Redakcja
REKLAMA

Toruńska siłownia ogłosiła bardzo ważną wiadomość dla swoich klientów! "Wracamy"

Siłownie i kluby fitness zostaną otwarte w poniedziałek (1 czerwca). Toruński klub "Gracja" dla pań już zaprasza swoje klientki. 

Siłownie i klubu fitness zostaną otwarte w ostatnim, czwartym etapie odmrażania gospodarki. Wszystko wskazuje na to, że nastąpi to w poniedziałek (1 czerwca). 

Toruńska siłownia dla pań "Gracja", która znajduje się na Rubinkowie opublikowała w mediach społecznościowych, w którym zaprasza klientki od przyszłego poniedziałku. 

Już zapowiedziano, że będzie to nowe wydanie klubu, najpewniej w zupełnie nowej, koronawirusowej rzeczywistości z zachowaniem niezbędnych rygorów sanitarnych. 

[ALERT]1590388031597[/ALERT]

(ddtorun.pl)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz