Zamknij
REKLAMA

Będą pokazywać najciekawsze inwestycje biznesowe w Toruniu. Ma to zachęcić inwestorów

11:56, 08.01.2020 | ddtorun.pl
Skomentuj Fot. depositphotos
REKLAMA

Będą pokazywać najciekawsze inwestycje biznesowe w Toruniu. Ma to zachęcić inwestorów

Rusza nowy cykl filmowy Centrum Wsparcia Biznesu. Projekt „Invest in Toruń” będzie pokazywał najciekawsze inwestycje biznesowe w naszym mieście. Ma zachęcać potencjalnych inwestorów do ulokowania kapitału w Toruniu.

Cykl filmowy ma charakter wizerunkowy, pozycjonujący markę Miasta Toruń w świadomości partnerów biznesowych, inwestorów oraz firm doradczych. Celem projektu, który opiera się na pokazaniu atrakcyjnych obiektów, przestrzeni i atutów gospodarczych miasta, ma być przekonanie przedsiębiorców do zainwestowania w Toruniu.

Przede wszystkim chodzi o zaprezentowanie miasta jako miejsca sprzyjającego kreatywności i przedsiębiorczości. W cyklu filmowym obejmującym kilkanaście odcinków, Centrum Wsparcia Biznesu przedstawi specjalizacje i branże dynamicznie rozwijające się w Toruniu, np. farmaceutykę, logistykę, przemysł meblarski, branżę budowlaną, wynajmu powierzchni biurowych, czy branżę gastronomiczną.

- Głównym celem projektu jest promocja gospodarcza Torunia, jego atutów, szans, możliwości dla inwestorów poprzez zwiększenie biznesowej rangi miasta, a także wsparcie sektora małych i średnich przedsiębiorstw. Efektem ma być tez skłonienie jak największej liczby firm/osób opiniotwórczych do odwiedzenia naszego miasta, co w konsekwencji ma przełożyć się na wzrost liczby inwestycji. Realizacja projektu ma podnieść poziom wiedzy o ofercie biznesowej toruńskiego sektora MŚP i ofercie inwestycyjnej miasta – mówi Łukasz Szarszewski, dyrektor Centrum Wsparcia Biznesu w Toruniu.

W pierwszym odcinku serii CWB przedstawia nową inwestycję Grupy Neuca. Na zakupionych od miasta terenach o powierzchni 6,5 ha przy ul. Fortecznej powstało nowoczesne centrum logistyczne z magazynem o powierzchni 17 tys. m² i biurowiec o powierzchni 18,9 tys. m². dla ponad 1,5 tys. pracowników.

(ddtorun.pl)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

GośćGość

1 0

Dobrze promuje to się Wrocław lg chem 18:31, 08.01.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

KulczykKulczyk

1 0

Toruński Direct robi kawał dobrej roboty. A kto marudzi niech zobaczy co zrobiły inne miasta lepiej !? Obserwuje i wiem co piszę. 05:13, 16.01.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz