Zamknij
REKLAMA

Trwa budowa salonu Agata Meble w Toruniu. Wiadomo, kiedy otwarcie!

15:52, 06.12.2019 | ddtorun.pl
Skomentuj
Fot. Nadesłana
REKLAMA

Trwa budowa salonu Agata Meble w Toruniu. Wiadomo, kiedy otwarcie!

Sieć salonów Agata jesienią 2019 r. rozpoczęła nową inwestycję w Toruniu. Budowa sklepu przebiega zgodnie z założonymi planami. Zakończono już pierwsze prace związane z przebudową skrzyżowania na ul. Olsztyńskiej.

Kolejny na mapie Polski i pierwszy w Toruniu salon sieci Agata powstanie przy ul. Olsztyńskiej. Przedstawiciele firmy informują, że budynek zostanie oddany do użytku w 3 kwartale 2020 r. Generalnym wykonawcą jest sam inwestor.

Realizacja budowy nowego salonu Agata przebiega zgodnie z planami. Zakończone zostały prace związane z asfaltowaniem skrzyżowania na ul. Olsztyńskiej. Kolejny etap to uzupełnienie oświetlenia i sygnalizacji oraz wykonanie oznakowania tras. Zakończony został również montaż prefabrykatów na całym obiekcie oraz konstrukcji stalowej na części sklepowej. Ponadto wykonano już część prac związanych z przygotowaniem parkingów i dróg wewnętrznych.

Nowy salon Agata będzie miał 12 308 m2 powierzchni użytkowej. W ramach inwestycji powstanie także parking na 368 miejsc parkingowych. Obiekt będzie wyposażony w ruchome schody oraz windę przystosowaną również do potrzeb osób niepełnosprawnych. Firma odpowiada także za utwardzenie dróg dojazdowych, placu, a także chodnika i terenów zielonych wokół salonu.

Agata S.A. to wiodący dystrybutor mebli i akcesoriów wyposażenia wnętrz. Obecnie sieć liczy 28 wielkopowierzchniowych salonów, firma rozwija także prężnie kanał sprzedaży e-commerce.

(ddtorun.pl)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (4)

mieszkaniecmieszkaniec

2 1

3 kwartał 2020. Może niech się postara i odda ulicę Olsztyńską do normalnego użytku dla mieszkańców już na początku roku 2020. Wszędzie tylko budowy ograniczenia i remonty. Czy w Toruniu oprócz inwestycji i pełnych kieszeni można robić coś z głową ? 16:24, 08.12.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

OspiOspi

2 0

Nazwa sieci od 2016 roku to AGATA, a nie AGATA MEBLE. Ale kto byś się tym w "redakcji" przejmował, jeżeli taka w ogóle istnieje. 20:44, 08.12.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

MikaMika

1 1

Gratulacje dla tego który zdecydował się sprzedać temu szkodnikowi meblowemu miejskie tereny. Może i przybędzie kilka miejsc pracy, ale chyba nikt nie zdaje sobie sprawy jak się w tej firmie pracuje i co się stanie z innymi salonami bo raczej z 40% z nich przestanie funkcjonować. Pamiętajcie tam też pracują ludzie.
23:49, 08.12.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

RubinkowiecRubinkowiec

0 1

Ten salon meblowy to kompletne nieporozumienie. Wielki kloc na łące. Potrzebne to jak k*rw*e majtki... 03:39, 10.12.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA