Zamknij
REKLAMA

Nowy inwestor w Toruniu! Właśnie otworzył swoją filię przy Polnej

08:58, 22.10.2019 | online
Skomentuj
Fot. Nadesłana
REKLAMA

Nowy inwestor w Toruniu! Właśnie otworzył swoją filię przy Polnej

Niemiecki inwestor Kastenmüller GmbH uroczyście otworzył swoją filię Kastenmüller Polska Sp. z o.o. w Toruniu przy ul. Polnej 105. Przedsiębiorstwo zdecydowało się ulokować swoją siedzibę w Toruniu dzięki współpracy z Polsko-Niemiecką Izbą Przemysłowo-Handlową, Kujawsko-Pomorskim Centrum Obsługi Inwestora i Centrum Wsparcia Biznesu w Toruniu.

KASTENMÜLLER to przedsiębiorstwo produkcyjne z Bawarii z prawie 60- letnią tradycją młynarską, przekazywaną z pokolenia na pokolenie. Firma jest m.in. wykonawcą pod klucz młynów: pszennych, żytnich, kukurydzianych, linii pet-food, kaszarni, płatkarni, linii makaronowych, silosów i hal do materiałów sypkich.

Inwestor specjalizuje się w projektowaniu oraz budowie młynów do produkcji różnych gatunków mąk z zastosowaniem innowacyjnych rozwiązań oraz najnowocześniejszej technologii dla przemysłu zbożowo-młynarskiego w tym opatentowanego przez siebie mlewnika Variomill-S oraz mobilnego młyna The Mill Truck, mogącego dotrzeć w najdalsze zakątki świata, by zapewnić przemiał zboża także w miejscach, gdzie nie ma młynów.

Firma oferuje koordynowanie prac montażowych na miejscu, uruchomienie, szkolenie personelu oraz wspieranie klienta, by zagwarantować bieżącą produkcję. Kastenmüller Sp. z.o.o. chce rozwijać swoje toruńskie biuro projektowe i w najbliższych latach planuje wdrożenie produkcji zaprojektowanych w naszym mieście maszyn oraz urządzeń dla przemysłu zbożowo-młynarskiego, które z Torunia wysyłane będą do odbiorców na całym świecie.

[ALERT]1571727885561[/ALERT]

(online)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (3)

Super Super

2 2

Ile miejsc pracy ? 09:36, 22.10.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

MukaMuka

2 1

Ile miejsc pracy w bilansie? Ile da a ile zabierze? 11:50, 22.10.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

wwwwwwwwwwww

1 0

dużo szumu mało efektów,jeden prezes , 2 handlowców, sekretarka i tyle,a bajanie jak brak tematu 08:28, 23.10.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz