Zamknij
REKLAMA

Tak się robi biznes na toruńskiej starówce. Ten barber robi furorę [WIDEO]

09:55, 16.10.2019 | online
Skomentuj
Fot. Nadesłana
REKLAMA

Tak się robi biznes na toruńskiej starówce. Ten barber robi furorę [WIDEO]

Z brzytwą w dłoni potrafi zrobić cuda. Witajcie w męskim świecie Barber Bad Boy’s. Centrum Wsparcia Biznesu w Toruniu prezentuje rozmowę z Przemysławem Kłodą, który w kolejnym odcinku serii „Tak się robi biznes na starówce!” opowiada m.in. o tym jak wygląda praca barbera, kim są klienci golibrody i o czym rozmawia się podczas wizyty u męskiego fryzjera.

Tak się robi biznes na starówce! to projekt, w którym prezentowane są sylwetki przedsiębiorców, którzy swoją działalność związali z Zespołem Staromiejskim. Właściciele firm, salonów tatuażu, lokali gastronomicznych, księgarni, punktów usługowych, sklepów, biur podróży, czy piekarni opowiadają o tym dlaczego zainwestowali w działalność na toruńskiej Starówce.

Barber Bad Boy’s to punkt usługowy na toruńskiej starówce, w zabytkowej piwnicy kamienicy przy ul. Małe Garbary 7. Miejsce z wyjątkową atmosferą, fachowcami doradzającymi klientom wybór właściwej pielęgnacji brody i fryzury i oferującymi usługi najwyższej jakości. To także miejsce w którym kupicie niezbędne kosmetyki do pielęgnacji bujnego zarostu, a przy okazji pogadacie na typowo męskie tematy.

Co tydzień w rozmowie z cyklu Tak się robi biznes na starówce! rozmawiamy z właścicielami firm na tematy związane z prowadzeniem działalności gospodarczej na terenie Zespołu Staromiejskiego. To wizytówka miasta, która przyciąga turystów z całego świata, ale też miejsce gdzie na co dzień swoje interesy prowadzą biznesmeni z różnych branż. W cyklu filmowym opowiadają o pomysłach na działalność, zdobywaniu klientów, metodach promocji, blaskach i cieniach tak prestiżowej lokalizacji jaką jest toruńska starówka.

(online)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (3)

AnkaAnka

1 3

jakies to lgbt... Jestem b atr i nie kreci mnie to i moich kolezanek tez nie. Smierdzi to lgbt lpg itd 12:34, 16.10.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

??

0 0

Nie ma lepszego barbera od Pauli! ? 16:39, 16.10.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

BrodaczBrodacz

0 0

Paula to nie dorasta akurat Przemkowi do pięt. Chociażby samym doświadczeniem i precyzją. Ci wszyscy młodzi to "pseudo barberzy". Myślą że po samym szkoleniu mogą się już tytułowac "BARBEREM". 21:32, 23.10.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz