Zamknij
REKLAMA

Bardzo znana firma otworzyła swój oddział na Chrobrego w Toruniu

14:04, 02.09.2019 | online
REKLAMA
Skomentuj
Fot. depositphotos

Bardzo znana firma otworzyła swój oddział na Chrobrego w Toruniu

Firma Standard Motor Products Europe Ltd otworzyła swój oddział w Polsce. Firma produkcyjna działająca w branży automotive wybrała na swoją siedzibę Toruń – tereny handlowo-inwestycyjne przy ul. Bolesława Chrobrego.  Decyzja o wyborze lokalizacji przedsiębiorstwa poparta była współpracą inwestora z Centrum Wsparcia Biznesu w Toruniu.

Standard Motor Products Europe jest jednym z wiodących producentów i dystrybutorów części samochodowych w Europie. Brytyjska spółka rozwija produkcję tworząc 150 miejsc pracy w Toruniu.

Pomogło Centrum Wsparcia Biznesu w Toruniu

Pomoc Centrum Wsparcia Biznesu w Toruniu w procesie inwestycyjnym obejmowała nie tylko znalezienie lokalizacji dla nowej siedziby, ale także wsparcie w naborze przyszłych pracowników. Zainicjowana współpraca ze szkołami technicznymi i branżowymi zaowocowała planami finansowania wybranych kierunków zawodowych dedykowanych branży automotive, tworząc tym samym klasy patronackie.

SMPE od ponad 30 lat zaopatruje w części samochodowe rynek części zamiennych w całej Europie. Jako dystrybutor oferuję szereg zaufanych marek, mocno ugruntowanych na wszystkich poziomach dystrybucji. Marki te obejmują; Intermotor, części paliwowe, ElectroSpark, HighVolt, Kerr Nelson, Lemark, Wellman i Sofima. Zakłady przedsiębiorstwa posiadają certyfikat ISO 9001: 2015, który obejmuje: projektowanie, produkcję, zaopatrzenie i dostawę komponentów z branży automotive.

[ALERT]1567426006245[/ALERT]

(online)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

??

0 0

Jak wygląda praca w tej firmie jakie zarobki i atmosfera. 14:14, 02.09.2019

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

PracownikPracownik

0 0

Jest super :) Wbijaj 17:21, 02.09.2019


© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone