Zamknij
REKLAMA

Kolejne wyróżnienie dla Toruńskich Zakładów Materiałów Opatrunkowych

12:32, 15.05.2019 | online
REKLAMA
Skomentuj
Fot. Nadesłana

Kolejne wyróżnienie dla Toruńskich Zakładów Materiałów Opatrunkowych

Tytuł "Inwestora bez granic" przyznano (TZMO). Prestiżowe wyróżnienie przyznano podczas XI Europejskiego Kongresu Gospodarczego.

Firma otrzymała wyróżnienie za zbudowanie silnej pozycji za granicą z wykorzystaniem innowacyjnych produktów trafiających w zróżnicowane oczekiwania odległych rynków.

- W 1991 r. kiedy się prywatyzowaliśmy, w firmie zatrudnionych było ok. 750 osób, teraz w Grupie TZMO na całym świecie jest zatrudnionych ok. 8,6 tys. pracowników. Jesteśmy obecni na większości liczących się rynków, ostatnio weszliśmy do Indii oraz Stanów Zjednoczonych. Docieramy prawie do 1/3 ludności świata. Inwestujemy w prawie każdym województwie, rozwijamy także inwestycje za granicą, jak np. w Rosji - mówił Jarosław Józefowicz, Prezes Zarządu TZMO SA.

Nagrodę odebrał Jan Rosiński - główny technolog TZMO SA. Toruńskie Zakłady Materiałów Opatrunkowych (TZMO) są wiodącym producentem i dostawcą artykułów higienicznych i kosmetycznych BELLA. SENI, HAPPY, EVA i wyrobów, i usług medycznych MATOPAT i CITONET na rynek światowy. Jej produkty są obecne w ponad 80 krajach - w Europie, w Afryce, Ameryce Północnej i Południowej oraz Azji - na rynkach zamieszkanych przez 1/3 ludność świata.

Grupa TZMO to obecnie ponad 55 spółek w 18 krajach, w których pracuje 8,2 tys. osób. W 2018 roku zrealizowała inwestycje na takich rynkach jak Polska, Niemcy, Słowacja, Węgry, Federacja Rosyjska, Ukraina, Indie.

[ALERT]1557916373602[/ALERT]

(online)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone