17-letni Bartosz z Torunia zaginął w połowie sierpnia. Do dziś nie wrócił do domu ani nie skontaktował się z rodziną. Osoby zaangażowane w poszukiwanie nastolatka apelują o pomoc.
[ALERT]1756361282841[/ALERT]
Bartosz Rometcz zaginął 15 sierpnia, kiedy około godziny 15:00 opuścił swoje miejsce pobytu, planując udać się na ryby. Zabrał ze sobą sprzęt wędkarski i – jak ustalono – zwykle wybierał Martówkę w Toruniu albo jezioro w Osieku. Do tej pory nie udało się jednak potwierdzić, czy tego dnia przebywał w jednym z tych miejsc.
Od chwili wyjścia Bartosz nie powrócił do miejsca zamieszkania i nie nawiązał kontaktu z rodziną. Nie zabrał ze sobą telefonu ani dokumentów, co utrudnia ustalenie jego obecnego miejsca pobytu.
Osoby zaangażowane w poszukiwanie 17-latka przekazały jego szczegółowy opis. Bartosz ma około 175–180 cm wzrostu, jest średniej budowy ciała. Ma krótkie włosy w kolorze ciemny blond i szare oczy.
W dniu zaginięcia ubrany był w koszulkę w niebiesko-białe paski, szare krótkie spodenki z pomarańczowymi zamkami przy kieszeniach oraz granatowe buty z białą podeszwą. Miał przy sobie również ciemnoszary plecak i saszetkę w podobnym kolorze.
Każdy, kto widział zaginionego lub wie, gdzie może przebywać, proszony jest o pilny kontakt z Komendą Miejską Policji w Toruniu pod numerem telefonu 47 754 24 30, a w sytuacjach nagłych pod numerem alarmowym 112.
Zgłoszenia można także przekazywać do strony SOS Zaginięcia. Organizatorzy poszukiwań podkreślają, że każda informacja może być cenna, a zgłaszającym gwarantowana jest anonimowość.
Alert: Coś się dzieje? Widziałeś wypadek, pożar, dziwne zdarzenie? Nie trzymaj tego dla siebie! Daj nam znać, a ostrzeżemy mieszkańców i pomożemy w szybkim przekazie informacji. Twój sygnał może być kluczowy! Pisz do nas na Facebooku lub wyślij wiadomość na [email protected]. Bądź na bieżąco, reaguj, informuj! ⚠️📩