Zamknij

Awaria sieci trakcyjnej w Toruniu. Kursy trzech linii mocno skrócone! [AKTUALIZACJA]

07:45, 11.02.2025 Aktualizacja: 09:30, 11.02.2025
Skomentuj

Pasażerowie toruńskich tramwajów muszą uzbroić się w cierpliwość. Awaria sieci trakcyjnej na ul. Ślaskiego częściowo sparaliżowała ruch na kilku liniach. 

[ALERT]1739256714536[/ALERT]

Jak informuje Miejski Zakład Komunikacji w Toruniu, we wtorek (11 lutego) doszło do awarii sieci trakcyjnej na ul. Ślaskiego. W związku z tym tramwaje linii nr 1, 5 i 6 nie dojeżdżają do swoich końcowych przystanków i kursują jedynie do al. Solidarności.

Co z pasażerami?

MZK apeluje do podróżnych o śledzenie komunikatów na tablicach systemu informacji pasażerskiej, gdzie na bieżąco będą podawane aktualizacje dotyczące utrudnień.

– Przepraszamy za utrudnienia

- przekazał przewoźnik.

Nie wiadomo jeszcze, jak długo potrwają problemy. Służby techniczne pracują nad usunięciem awarii.

Aktualizacja godz. 9:00: Tramwaje linii nr 1, 5 i 6 już kursują

Zobacz także:

(D.W./MZK)
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(3)

JakubskieJakubskie

4 1

Jak zwykle z gołębiej nie dało sìe dojechac nigdzie. Kiwdys jeździły 21, 23, 35 i 37. Ale inteligentni inaczej z U. M i mzk wycieli transport z lubickiej.

11:43, 11.02.2025
Odpowiedzi:1
Odpowiedz

hehehehehehe

3 0

Pani Zawal z panem Przybyszewskim kiedyś tak wymyślili

15:42, 11.02.2025

LewobrzeżeLewobrzeże

4 0

Brakuje torowiska w ul. Wschodniej.
Kiedyś jak ono było, to tramwaje mogły tam zawracać w takich sytuacjach.

11:46, 11.02.2025
Odpowiedzi:0
Odpowiedz

mermer

1 0

A gdzie są komunikaty ostrzegacze od SMS Toruń? Mam od dawna uruchomiony o komunikacji i sytuacji na ulicach Torunia. Nic nie powiadomili !!! Ale wczoraj info o karcie JO dotarł, więc niby działa :(

15:46, 12.02.2025
Odpowiedzi:0
Odpowiedz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ddtorun.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

Toruń: Yomeykert zadał Klaudii kilkanaście ciosów

Gucio. Piszesz nieprawdę. Świadomie siejesz zamęt. Tak jak środowisko, które reprezentujesz. Jak już piszesz coś takiego to podaj skąd masz taką wiedzę. Jakie statystyki tak pokazują. Obrażasz ludzi co świadczy o Twoim niskim poziomie. W każdym społeczeństwie są zdarzają się zwyrodnialcy, ale swoich nam wystarczy. Poczytaj sobie co się działo w sylwestra zeszłych lat w Niemczech. Gdyby Niemcom było dobrze z emigrantami to by nie zbudowali ośrodków emigracyjnych przy naszej granicy. Poczytaj o enklawach w krajach skandynawskich. Osoby z UE zazdrościły nam względnego spokoju od tzw. emigrantów. Tego zdarzenia już się nie cofnie. Niewinna osoba została poźgana nożem i nie wiadomo jak się to jeszcze skończy. Tu nie chodzi, aby na czyjejś krzywdzie coś promować! Tylko, aby ograniczyć ryzyko kolejnych takich zdarzeń! Bo każdego z nas lub naszych bliskich może to spotkać.

Toruńczyk

00:27, 2025-06-15

To on uratował ŻYCIE 24-latki zaatakowanej w parku

za co to ciapate ścierwo żyło w moim kraju? czemu żaden pożal sie boże policjant nie ma patroli w parkach, w nocy, w ciemnych miejscach? dlateczego nie ma informacji co dalej z poszkodowaną? dlaczego nie wykastrujecie *%#)!&

123

23:07, 2025-06-14

Prezydent Torunia zabiera głos po ataku w parku

Gulczas a to nie ty skakałeś z radości jak podano wyniki exit poll że wasz Rafałek wygrał a co za tym idzie Tusek przyjmie Pakt migracyjny? Na całe szczęście Trzaskowski nie wygrał. Gulczas a to nie ludzie z twojej partii biegali z pizzą dla imigrantów na granicę z Białorusią? Gulczas a to nie czasami twoja partia PO była za bojkotem referendum w sprawie imigrantów? Platfusy hipokryzja uszami wam się wylewa.

dfghj

22:37, 2025-06-14

To on uratował ŻYCIE 24-latki zaatakowanej w parku

Normalny Prawy facet, a nie jakiś tam pederasta kolorowy zapraszający każdego nielegalnego beżowego inżyniera. Brawo dla Ciebie człowieku. Są jeszcze normalni Polacy z kręgosłupem moralnym. PS. Nikt w TVenie o tym nie mówił, bo to dotyczyło ciapatego oczywiście.

toja

22:18, 2025-06-14

0%