Zamknij
REKLAMA

Piękny gest marszałka i jego pracowników. Pomogli potrzebującym!

Adam Jóźwiak Adam Jóźwiak 06.00, 07.12.2022 A.J.
Skomentuj Pakowanie „Szlachetnej paczki”, fot. Szymon Zdziebło/tarantoga.pl dla UMWKP
REKLAMA

Dzięki zbiórce zorganizowanej wśród pracowników Urzędu Marszałkowskiego udało się zakupić piekarnik, pralkę, okna, voucher na korepetycje z matematyki dla dwóch dziewczynek, artykuły spożywcze, chemiczne oraz tekstylia. 

Dołącz do nas na Facebooku!Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i fotorelacje. Jesteśmy tam, gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Trzy rodziny z regionu otrzymają od nas podarunki w ramach akcji „Szlachetna Paczka”, które ułatwią im życie. Na ten cel udało się zebrać 11,5 tysiąca złotych. We wtorek (6 grudnia) w urzędzie paczki spakowali marszałek Piotr Całbecki, wicemarszałek Zbigniew Ostrowski wraz z pracownikami.

Święta Bożego Narodzenia to czas, który wszyscy powinniśmy spędzać w pogodnej atmosferze, bez trwogi o kolejny dzień. Mamy nadzieję że nasze wsparcie ze „Szlachetną Paczką” pomoże rodzinom z regionu, poprawi ich sytuację materialną i wywoła uśmiech na twarzach 

 – mówi marszałek Piotr Całbecki.

Do ,,Szlachetnej Paczki”  urząd przyłącza się już od 11 lat. Wspiera osoby starsze, samotnie wychowujące dzieci, zmagające się z chorobami, których sytuacja finansowa jest trudna. W tym roku pomoc otrzymał pan Krzysztof z powiatu brodnickiego, który zmaga się z niepełnosprawnością, pani Elżbieta z córkami z Włocławka oraz samotna pani Ewelina z powiatu aleksandrowskiego.

[FOTORELACJA]8393[/FOTORELACJA]

,,Szlachetna Paczka” to ogólnopolski projekt społeczny organizowany przez Stowarzyszenie Wiosna. Celem akcji jest pomoc rodzinom znajdującym się niezależnie od nich w trudnej sytuacji materialnej. Przygotowane paczki trafiają do potrzebujących dwa tygodnie przed Bożym Narodzeniem.

Zobacz także:

 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%