Zamknij
REKLAMA

Place zabaw, loty na symulatorze i galeria tatuaży. Co wybiorą mieszkańcy?

Adam Jóźwiak Adam Jóźwiak 15.00, 26.09.2022 A.J.
Skomentuj fot. Agnieszka Bielecka
REKLAMA

Od 24 września do 3 października głosujemy na projekty do Budżetu obywatelskiego Torunia na 2023 rok. . Łącznie na listach do głosowania znajdują się 134 projekty.

Kto może głosować?

Zgodnie z regulaminem w głosowaniu może wziąć udział każdy mieszkaniec Torunia.

Ile głosów może oddać jedna osoba?

Mieszkaniec może głosować raz i w ramach tego głosowania może oddać maksymalnie trzy głosy na projekty lokalne (wybrane z jednej listy lokalnej) oraz maksymalnie trzy głosy na projekty ogólnomiejskie.

[ZT]39095[/ZT]

UWAGA!

Zgodne z prawem każdy głosujący musi to zrobić osobiście - to oznacza, że musi sam skorzystać z systemu elektronicznego lub wypełnić kartę papierową i osobiście wrzucić ją do urny znajdującej się we jednym ze wskazanych punktów. Przypominamy, że nie można zbierać wypełnionych kart i wrzucać ich w pakietach, za kogoś innego, do urny.

Na co będziemy głosować?

Głosować można na zadania, które znajdą się na listach projektów do głosowania - projekty te przeszły pozytywnie proces weryfikacji i spełniają wymogi wynikające z regulaminu budżetu obywatelskiego. Łącznie na listach do głosowania znajdują się 134 projekty.

W jaki sposób można zagłosować?

NAJLEPIEJ PRZEZ INTERNET - za pomocą systemu www.budzet.torun.pl - dostępne przez wszystkie dni głosowania: od 24 września od godziny 00:01 do 3 października godz. 00:01

poprzez wydrukowanie i wypełnienie papierowej karty do głosowania oraz wrzucenie jej do urny w jednym z punktów wskazanych TUTAJ. 

Zobacz także:

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

coco

3 0

co robi flaga obcego państwa na tym Hotelu ? 11:03, 27.09.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%