Zamknij
REKLAMA

Toruń: docenili zastępcę prezydenta. Od teraz Adrian Mól w nowej roli

11.00, 25.09.2022 D.W./UM Toruń
Skomentuj
REKLAMA

Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna powołała nowych członków do Rady Rozwoju Obszaru Gospodarczego. Akt powołania otrzymał m.in. Adrian Mól, zastępca Prezydenta Miasta Torunia.

Ideą powstania Rady Rozwoju Obszaru Gospodarczego jest współpraca między przedsiębiorcami i samorządami. Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna powołała radę, która pełni funkcje opiniodawczo-doradcze dla spółki.

Jak informuje toruński magistrat, w skład rady wchodzą przedstawiciele przedsiębiorców, jednostek samorządu terytorialnego oraz rad dialogu społecznego z województwa pomorskiego i kujawsko-pomorskiego.

Podczas inauguracyjnego posiedzenia, które odbyło się 20 września w Gdańskim Parku Naukowo-Technologicznym wręczono akty powołania do Rady Rozwoju Obszaru Gospodarczego. Dokonano także wyboru Przewodniczącego Rady, którym został Maciej Glamowski, prezydent Grudziądza, funkcję wiceprzewodniczącego objął Marek Łangowski, prezes TMA Automation. Sekretarzem Rady została dr Ewa Prejs, radca prawny w B.A.U.S. AT sp. z o.o.

Torunianin doceniony!

Z rąk prezesa Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej Przemysława Sztandery akt powołania do rady otrzymał Adrian Mól, zastępca Prezydenta Miasta Torunia.

Na mocy otrzymanych powołań, funkcję członków RROG pełnią przedstawiciele jednostek samorządu terytorialnego, przedsiębiorców oraz przedstawiciele wojewódzkich rad dialogu społecznego znajdujących się w granicach obszaru zarządzającego przez Strefę. Członkowie powoływani są na trzyletnią kadencję, w tym czasie realizują wspólne inicjatywy, które przyczyniają się do poprawy klimatu inwestycyjnego na terenie obu województw.

 

Zobacz także:

(D.W./UM Toruń)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (4)

WaldekWaldek

8 0

Panie kompetencje waszą to widac najlepiej na bulwarze gdzie betonowymi budami zasloniliscie panorame miasta. Kpina i cyrk w jednym. 19:34, 25.09.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

IrasIras

7 0

Chlopie miej troche cywilnej odwagi i wytlumacz mieszkancom czemu zasloniliscie tymi budami panorame miasta, przeciez wy za to to powinniscie przeprosic ludzi i odejsc w pokoju a nie jeszcze jakies stanowisak, kpicie z ludzi 19:44, 25.09.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

WujoWujo

4 0

Sprawami gospodarczymi będzie zajmował się ktoś kto się na tym nie zna... 11:12, 26.09.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Były wyborca PiSByły wyborca PiS

3 0

Adrian Mól to absolwent szkoły rydzykowskiej. Dlatego dostał i dostaje nowe fuchy. Mierny, ale zawsze wierny. 16:10, 27.09.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%