Zamknij

Bardzo głośno przy Dziewulskiego. Mówią, że inaczej nie mogą tego zrobić!

 15:00, 14.09.2022
Skomentuj fot. depositphotos/zdjęcie ilustracyjne fot. depositphotos/zdjęcie ilustracyjne

Urzędnicy miejscy ostrzegają, że przez kilka dni w Toruniu może być bardzo głośno. "Nie ma możliwości, aby prace odłożyć na kolejny dzień" - informuje wykonawca inwestycji.

W mieście trwa budowa dwóch nowych parkingów. Docelowo mają być one przygotowane na 439 samochodów. Mają one umożliwić kierowcom pozostawienie samochodu i przesiadkę w komunikację miejską. 

To rozwiązanie proekologiczne i sprzyjające zmniejszeniu natężenia ruchu w mieście, m.in. na starówce.Nowe miejsca postojowe powstają przy ul. Dziewulskiego i Olimpijskiej. W pierwszej lokalizacji powstanie dwupoziomowy parking z zadaszoną pętlą dla autobusów. 

Dziś (14.09) na budowie parkingu przy ul. Dziewulskiego 38 rozpoczęło się wykonywanie posadzek (betonowych nawierzchni) na każdej kondygnacji.

 

 -Roboty posadzkarskie polegają na wbudowaniu mieszanki betonowej , a następnie jej zatarciu przy użyciu mechanicznych zacieraczek spalinowych

wyjaśnia Radosław Kotewicz z  firmy Strabag

Musieli akurat teraz?

 Ze względu na technologiczny proces wiązania mieszanki betonowej, posadzka musi być zacierana zaraz po jej wbudowaniu . 

-Nie ma możliwości, aby prace odłożyć na kolejny dzień. W związku z tym prac związane z zacieraniem posadzki będą realizowane w godzinach popołudniowych i nocnych

dodaje Kotewicz

Wykonawca przeprasza za utrudnienia.

Zobacz także:

Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(5)

LolaLola

3 6

mieszkańcy z okolicznych bloków będą mieli gdzie parkować

17:26, 14.09.2022
Odpowiedzi:1
Odpowiedz

Kat b.Kat b.

5 2

Nie będą mieli no to nie dla mieszkańców Torunia

18:13, 14.09.2022

HwsfuHwsfu

9 1

Skoro inaczej nie mogą to niech nie robią to nam jest nie potrzebne żadnemu mieszkańcowi Torunia to nie pomoże a jak widać wręcz przeciwnie

18:14, 14.09.2022
Odpowiedzi:0
Odpowiedz

rubinko rubinko

8 1

puste będą stały.. Polak nie jest taki *%#)!& żeby płacić za parking i jeszcze bilet.. idiotyzm ta cała idea..

19:25, 14.09.2022
Odpowiedzi:0
Odpowiedz

19681968

6 1

Będzie gdzie chlać i ćpać

21:59, 14.09.2022
Odpowiedzi:0
Odpowiedz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ddtorun.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%