Zamknij
REKLAMA

Wsparcie dla toruńskich policjantów. To cios dla piratów drogowych!

18.00, 13.08.2022 A.J.
Skomentuj fot. nadesłane
REKLAMA

Siedem nowych motocykli trafi do jednostek terenowych w naszym województwie. Maszyny w nowej kolorystyce będą użytkowane przez policjantów ruchu drogowego. Nowoczesny sprzęt to nowe możliwości i bezpieczeństwo dla funkcjonariuszy.

Nowe motocykle BMW zostały zakupione w ramach projektu „Bezpieczniej na drogach - motocykle dla służby ruchu drogowego”. Dokładnie siedem takich maszyn trafi do jednostek terenowych. Po dwa motocykle do Komendy Miejskiej Policji w Toruniu, Włocławka i Grudziądza oraz jeden motocykl do Komendy Powiatowej Policji w Inowrocławiu.

- Przypomnijmy, że dwa motocykle BMW trafiły już do Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Bydgoszczy. Na drogach miasta i powiatu bydgoskiego można już zobaczyć policjantów korzystających z nowego sprzętu w nowej kolorystyce

- mówi nadkom. Przemysław Słomski z kujawsko-pomorskiej policji 

Motocykl BMW R 1250 RT zasilany jest dwucylindrowym bokserem o pojemności 1254 cm3. Silnik daje kierującemu do wykorzystania 136 koni mechanicznych, moment obrotowy o wartości 143 Nm skutecznie rozpędza motocykl. Policyjna wersja tej maszyny jest jednoosobowa, a miejsce pasażera zajmuje zintegrowany z centralą radiową kufer.

[FOTORELACJA]7912[/FOTORELACJA]

Zupełnie nowe barwy policyjne zostały wzbogacone o wiele elementów odblaskowych, a także sygnały uprzywilejowania LED z przodu i z tyłu koloru niebieskiego oraz czerwonego. W wyposażeniu znajdziemy także podgrzewane siedzenie i manetki, a także inne elementy poprawiające komfort kierowcy.

Łącznie do garnizonu trafi 20 takich motocykli.

Zobacz także:

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%