Zamknij
REKLAMA

Duże zmiany przy Szosie Chełmińskiej. Miasto odwlekało je od kilku dni!

18:00, 04.08.2022 | A.J.
Skomentuj fot. MZK Toruń
REKLAMA

Ważna wiadomość dla kierowców w Toruniu. Chodzi o zmiany w organizacji ruchu na jednej z ważniejszych ulic. 

Od czwartku, 4 sierpnia obowiązują przełożone o kilka dni zmiany w organizacji ruchu przy Szosie Chełmińskiej.

Na odcinku od ul. Dekerta do skrzyżowania Bema/Podgórna Szosa Chełmińska jest obecnie wyłączona z ruchu. W zamian ruch kołowy w kierunku Wrzosów odbywa się po nowo budowanej wschodniej jezdni al. 700-lecia Torunia.

[ZT]39945[/ZT]

Przystanek autobusowy „Bema” w kierunku Wrzosów został przeniesiony bliżej centrum i znajduje się na wysokości piekarni "Piekuś".

Zmiany obowiązywać miały obowiązywać od 30 lipca, jednak konieczność wyrównania poziomów na nowym odcinku drogi spowodowała kilkudniowe przesunięcie.

Wszystkich uczestników ruchu w tym rejonie prosimy o zachowanie ostrożności i uważne śledzenie znaków.

Zmiany związane są z budową nowej linii tramwajowej na północ Torunia, która realizowana jest w ramach projektu BiT-City II i jest współfinansowana ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2014-2020.

Projekt zakończy się w połowie 2023 r.

Zobacz także:

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (4)

What? What?

6 0

Co to za bełkot? 21:32, 04.08.2022

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

uaauaa

3 0

najwazniejsze, ze wykrzyknik jest w tytule. ale osobiscie zmienilbym na: "oto co sie wydarzylo tam! sprawdz!" 10:14, 05.08.2022


Karolina KowalkowskaKarolina Kowalkowska

0 1

BŁAGAM O JAKAKOLWIEK POMOC....

..... Sytuacja w jakiej jestem zmusila mnie by tu napisac... wstyd mi bo wiem że Każdy ma troski i zmartwienia przepraszam też...jeśli komentarz urazil.... Jednak ja  już nie wiem co robić Nie Mam już Wyjścia proszę ludzi dobrego serca Jakąkolwiek Pomoc.... nie mam za co zyc..mam na imię,Karolina Kowalkowska..Mieszkam.w,Golubiu Dobrzyniu... mieszkam.sama w Starej Kamienicy w mieszkaniu Bez Toalety, sprawnego Ogrzewania i Ciepłej Wody... większość pieniędzy jakie mam idzie na rachunki dodatkowo spłacam zadłużenie mieszkania w którym mieszkam,.zrobione przez moją Mamę.. nie ma chyba bym nie dziekowala ze jest trzezwa blisko pół roku ....choruje na nadciśnienie i nerwicę lękową pod koniec lipca dotkliwie się poparzyłam(brzuch) muszę teraz kupować Maści by zredukować blizny które są Spore po zakupie leków i zapłaceniu rachunków czasami Zostaje mi na Miesiąc 100zł na Jedzenie a czasami nawet Mniej.... obecnie mam jeszcze 15 zł do Ostatniego.... Często są takie dni w których Nie Mam Za co Kupić Jedzenia... Musze jakoś Przeżyć oraz pokryć choć cześć rachunków by nie martwić się o to czy będę mieć Za co Jeśc.... Jestem na skraju załamania nerwowego i nie mam kogo nawet prosić o pomoc... czuje się osamotniona z tym wszystkim...błagam ludzi dobrego serca o jakakolwiek pomoc bym mogła chociaż na chwile odbić się od dna i zauważyć sens w swoim życiu Mieszkam.w.Golubiu Dobrzyniu na ulicy.Henryka Sienkiewicza9c/13,. 40132015374557640730000001  Dziękuję z góry za każdą okazaną pomoc..życze Wszystkim Dobrego popołudnia ......... 14:42, 05.08.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Józef Józef

0 0

Ten tramwaj, to po co ? 19:23, 06.08.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%