Zamknij
REKLAMA

To było ciepłe przyjęcie. Jarosław Kaczyński z wizytą u o. Rydzyka [FOTO]

11:45, 25.06.2022 | .
Skomentuj Fot. Daniel Wiśniewski
REKLAMA

Jarosław Kaczyński przyjechał na konferencję naukową zorganizowaną w uczelni o. Rydzyka. Przywitały go gromkie brawa i częściowo nawet owacja na stojąco.

O wizycie prezesa Prawa i Sprawiedliwości w Toruniu informowaliśmy w tym tygodniu niejednokrotnie. 

Szef PiS-u wziął udział w konferencji na temat bezpieczeństwa gospodarczego Polski, której organizatorami byli: Instytut "Pamięć i Tożsamość" im. św. Jana Pawła II, Izba Gospodarczo-Handlowa Rynku Spożywczego i Akademia Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu.

[FOTORELACJA]7760[/FOTORELACJA]

Spotkanie zorganizowano w Akademii Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu.

Weszli razem

W auli uczelni o. Rydzyka pojawiło się mnóstwo osób, m.in. prezydent Torunia Michał Zaleski i wojewoda kujawsko-pomorski Mikołaj Bogdanowicz.

Na spotkanie były wicepremier wszedł razem z Tadeuszem Rydzykiem, co wywołało zresztą gromkie brawa i częściowo nawet owacje na stojąco. Zanim Kaczyński wyszedł na mównicę, kilka słów do przybyłych gości przekazał ojciec Tadeusz Rydzyk. który skupił się przede wszystkim na "Dziełach Radia Maryja w służbie Bogu i Ojczyźnie".

Z kolei Jarosław Kaczyński skupił się przede wszystkim na bezpieczeństwie gospodarczym Polski.

- Temat, którym mamy się dziś zająć jest bardzo złożony. Państwo jest przede wszystkim instytucją bezpieczeństwa, która ma zapewnić przede wszystkim bezpieczeństwo zewnętrzne i wewnętrzne.

- powiedział w uczelni szef PiS-u.

Byli też inni

W naszym mieście, poza Jarosławem Kaczyńskim pojawili się także: Jacek Sasin, Henryk Kowalczyk (Wiceprezes Rady Ministrów i Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi) oraz Janusz Wojciechowski (Komisarz UE ds. Rolnictwa).

[ZT]39211[/ZT]

Na godz. 13 zaplanowano spotkanie Kaczyńskiego z mieszkańcami. Ma się ono odbyć na Wrzosach, w Szkole Muzycznej im. Karola Szymanowskiego przy Szosie Chełmińskiej 224.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (7)

PolakPolak

21 5

PiS partia idiotów samych.... Największe nie szczęścia Polski w jednym miejscu.... Nienawidzący Polski i Polaków mściwy i zajadły staruszek z Alzheimerem zwany prezesem i kolejny staruszek lubiący życie w luksusach i uwielbieniu nienawidzący ludzi takimi jacy są zwany złotym cielcem z Torunia...... Żenada.. Ile nas będzie znowu kosztować kampanią PR prowadzona w "imię boże"..... Masakra 13:42, 25.06.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Tomasz Tomasz

19 5

Jaki wstyd na całą Polskę i znów będą szydzić z Torunia. 14:15, 25.06.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

edwinedwin

16 4

Dwóch złodziei omawiają co by tu jeszcze podj..... I tradycyjnie w Toruniu , kiedy to się skończy i za co to . 16:06, 25.06.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Wojas Wojas

2 2

@ Polak, Tomasz ,Edwin:
Nie pijcie tyle denaturatu, bo widać, że wam mózg przeżera. To putinowskie trolle są.... 12:00, 26.06.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Do wojasDo wojas

1 1

Putinowskie trole to w Pisie siedzą..... Poczynając od prezesa..... Kończąc na wojasie..... Wystarczy popatrzeć na efekty działań.... Gdzie helikoptery dla Wojska POLSKIEGO..... jakoś przez 7 ostatnich lat... Ich nie przybyło 13:39, 26.06.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

edwin do Wojasaedwin do Wojasa

1 1

Pijesz tanie winiucho , niuchasz butapren , ręce składasz do plebana , no i cie poj...... 14:24, 26.06.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

zbigniewzbigniew

0 0

ładna stypa....oni już wiedzą ze to ostatnia kadencja. ale będzie jeszcze trzeba sie wytłumaczyć z wielu spraw. 19:00, 27.06.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%