Zamknij
REKLAMA

Toruń: co się działo w nocy w mieszkaniu przy św. Józefa? 39-latek nie dość, że był agresywny, to...

12:00, 26.11.2020 | ddtorun.pl/materiały prasowe
Skomentuj Fot. depositphotos/zdjęcie ilustracyjne
REKLAMA

Toruń: co się działo w nocy w mieszkaniu przy św. Józefa? 39-latek...

Patrol Straży Miejskiej w Toruniu interweniował wobec agresywnego mężczyzny zakłócającego ciszę nocną. Do zdarzenia doszło w dniu 24 listopada 2020 roku.

Około godziny 23.40 mundurowi po raz kolejny otrzymali zgłoszenie o zakłócaniu ciszy nocnej w bloku przy ulicy Św. Józefa. Natychmiast udali się we wskazane miejsce.

Okazało się, że na klatce schodowej przebywa mężczyzna, którego strażnicy znali ze wcześniejszej interwencji. 39-latek na widok municypalnych zrobił się bardzo agresywny, używał inwektyw skierowanych pod adresem innych mieszkańców oraz funkcjonariuszy prowadzących działania służbowe.

Podczas interwencji mężczyzna był pobudzony, groził strażnikom nożem technicznym i nie stosował się do wydawanych poleceń. Z uwagi na niebezpieczne zachowanie agresora strażnicy grupy interwencyjnej zmuszeni byli użyć wobec niego środków przymusu bezpośredniego.

Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony na komisariat policji. Dalsze czynności wyjaśniające w sprawie prowadzi toruńska policja.

[ALERT]1606310769666[/ALERT]

(ddtorun.pl/materiały prasowe)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

Xx Xx

3 6

Może prokuratura zaintezainteresowała by sie dyżurny z PCK i niech pokażą kiedy ten agresora trafił na komisarjat . Parodia taki dyżurny powinien być natychmiast odwołany ze stanowiska. A może jakiś dziennikarz popytać Jak to było. Takie zachowanie to szok. 15:13, 26.11.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz