Zamknij
REKLAMA

Toruń: zatrzymali go na stacji paliw, bo dziwnie się zachowywał. Okazało się, że...

14:00, 15.09.2020 | ddtorun.pl
Skomentuj fot. depositphotos
REKLAMA

Toruń: zatrzymali go na stacji paliw, bo dziwnie się zachowywał. Okazało się, że...

Policjanci podczas legitymowania znaleźli u 25-latka blisko 70 gramów amfetaminy. Mężczyzna trafił prosto do policyjnej celi.  Już usłyszał zarzuty za złamanie ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Teraz może mu grozić do 10 lat więzienia.

W ubiegły czwartek (10.09) krótko przed godz. 23:00 patrol Oddziału Prewencji Policji w okolicy jednej ze stacji paliw na Szosie Lubickiej zauważył mężczyznę, który na ich widok zaczął się nerwowo zachowywać. Policjanci postanowili go wylegitymować. 

Podczas rozmowy z 25-latkiem funkcjonariusze nabrali podejrzeń, że mężczyzna może mieć przy sobie narkotyki. Z jego zachowania można było wywnioskować, że chce coś ukryć. Okazało się, że i tym razem intuicja nie zawiodła mundurowych. W kieszeni spodni 25-latek ukrywał woreczek z białym proszkiem. „Amator" zabronionych substancji trafił prosto do radiowozu a stamtąd do policyjnej celi. 

Wstępne testy wykazały, że mężczyzna miał przy sobie blisko 70 gramów amfetaminy. Już usłyszał zarzut za załamanie ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Prokurator zdecydował, by do zakończenia postępowania objąć go policyjny dozorem.

Teraz, za posiadanie znacznej ilości substancji psychotropowych może mu grozić nawet do 10 lat więzienia.

[ALERT]1600086111128[/ALERT]

 

(ddtorun.pl)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA