Zamknij
REKLAMA

Toruń: Jacek Roszak zaginął pod koniec maja. Policja znów zabiera głos w sprawie!

16:00, 01.08.2020 | ddtorun.pl
Skomentuj
Foto. Deposit Photos
REKLAMA

Toruń: Jacek Roszak zaginął pod koniec maja. Policja znów zabiera głos w sprawie!

Policjanci z komisariatu na toruńskim Podgórzu poszukują 50-letniego Jacka Roszaka. Zaginiony wyszedł z działki 31 maja tego roku i do chwili obecnej nie powrócił. Osoby, które znają jego miejsce pobytu proszone są o kontakt.

Funkcjonariusze z komisariatu na toruńskim Podgórzu prowadzą poszukiwania 50-letniego Jacka Roszaka. Mężczyzna mieszka przy ul. Andersa. 31 maja tego roku około godz. 14:00 wyszedł z działki przy ul. Przybyszewskiego. Do chwili obecnej nie powrócił do domu i nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Rysopis: szczupła budowa ciała, wzrost około 180 cm, włosy ciemne krótkie, widoczne braki w uzębieniu. Porusza się w charakterystyczny sztywny sposób przypominający marsz. Zaginiony może mieć problem z właściwą oceną sytuacji.

W chwili zaginięcia ubrany był w: jasnozieloną czapkę z wyblakłym daszkiem, białą koszulkę z krótkim rękawem i niebieskimi wstawkami z przodu, jasnoniebieskie spodnie jeansowe i ciemne buty sportowe.

 

Co nowego wiadomo w tej sprawie?

- Poszukiwania nadal trwają. Póki co nie ma żadnego przełomu w tej sprawie. Oczywiście sprawdzamy każdy sygnał i nadal apelujemy do wszystkich, którzy mogą coś wnieść do tej sprawy o zgłaszanie się do policjantów z Podgórza - informuje Wojciech Chrostowski z toruńskiej policji.

Osoby znające miejsce pobytu zaginionego lub mogące udzielić jakichkolwiek informacji, które przyczynią się do jego odnalezienia proszone są o osobisty lub telefoniczny kontakt z Komisariatem Policji Toruń - Podgórz, ul. Poznańska 127/129, tel. dyżurny 47 754 24 70 lub 112.

[ALERT]1596180489770[/ALERT]

(ddtorun.pl)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz