Zamknij
REKLAMA

Toruń: był poszukiwany, wpadł z narkotykami. Co mu grozi?

12:00, 14.07.2020 | ddtorun.pl
Skomentuj
fot. depositphotos
REKLAMA

Toruń: był poszukiwany, wpadł z narkotykami. Co mu grozi?


Policjanci z oddziału prewencji zatrzymali 31-latka poszukiwanego przez toruński sąd. Mężczyzna w chwili zatrzymania miał przy sobie woreczek z amfetaminą. Już usłyszał zarzuty za złamanie ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii i trafił za kraty, gdyż ciąży na nim wyrok za podobne przestępstwo, którego dopuścił się w przeszłości.  Teraz może mu grozić dodatkowo do 3 lat więzienia.

Wczoraj (12.07) około godz. 13:00 mundurowi z Oddziału Prewencji podczas patrolowania okolic ul. Przybyszewskiego zauważyli zaparkowany pojazd, w którym siedziało dwóch mężczyzn. Policjanci postanowili ich wylegitymować.

Podczas dokładnego sprawdzenia okazało się, że jeden z nich (31-latek) jest poszukiwany przez toruński sąd w związku z wyrokiem za złamanie ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Funkcjonariusze w samochodzie odnaleźli woreczek z białym proszkiem, który należał do mężczyzny. Wstępne badania potwierdziły, że było w nim prawie pół grama amfetaminy. 31-latek trafił do policyjnej celi. Już usłyszał zarzuty za posiadanie narkotyków. Czeka go kilkuletnia odsiadka za wyrok z przeszłości.

Za posiadanie amfetaminy może mu grozić dodatkowo do 3 lat więzienia.

(ddtorun.pl)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

SwójSwój

0 2

Zależy czyj ziomek Pisdzielce:)
23:50, 14.07.2020

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

real_Mreal_M

0 0

Jednak sie potwierdza że pospolici ułomni przestępcy głosują na jedną słuszną partię. Tylko deb...ile siedzą w pudle. 09:32, 15.07.2020