Zamknij
REKLAMA

Toruń: rodzice nastolatki dziękują policjantom. Za co?

16:00, 04.07.2020 | ddtorun.pl/materiały prasowe
Skomentuj
Fot. depositphotos/zdjęcie ilustracyjne
REKLAMA

Toruń: rodzice nastolatki dziękują policjantom. Za co?

Do toruńskiej komendy wpłynęły podziękowania dla policjantów z komisariatu na Rubinkowie. Rodzice nastolatki, która w pod koniec czerwca wyszła z domu i zaginęła dziękują za zaangażowanie w poszukiwania. Sprawne działania przyczyniły się do szybkiego odnalezienia 15-latki.  

„Na ręce Pana Komendanta Komisariatu Policji Rubinkowo pragniemy złożyć bardzo serdeczne podziękowania dla funkcjonariuszy (…) za zaangażowanie i szybkie działania w poszukiwaniach  naszej córki w dniu 24 czerwca 2020 r.”

Tak zaczyna się list, który w tym tygodniu wpłynął do toruńskiej komendy. Działania policjantów z Rubinkowa związane były z zaginięciem 15-latki, która wyszła z domu nie informując rodziców gdzie będzie przebywać.

W związku z tym, że zapadł wieczór rodzice postanowili skontaktować się z policjantami. Jak zawsze w takiej sytuacji funkcjonariusze zareagowali błyskawicznie.

Mundurowi sprawdzili szpitale, i inne miejsca, gdzie mogła by trafić nastolatka. Rodzicom udało się skontaktować z córką, jednak ta nie chciała powiedzieć gdzie przebywa. Funkcjonariusze kontynuowali swoje działania między innymi przeszukując tereny leśne i parki. Ostatecznie, około północy dziewczyna wróciła sama do domu.

Rodzice nastolatki piszą dalej: „My, rodzice nie znajdujemy słów, by wyrazić naszą wdzięczność za okazaną pomoc i myślimy, że zwykłe »dziękuję « nie jest wystarczające, aby okazać, jak wiele to dla nas znaczy. Dziękujemy za wsparcie, pomoc, życzliwość i zaangażowanie. Podczas poszukiwań nikt z funkcjonariuszy policji nie patrzył na zegarek, była noc. Postawa i zaangażowanie policjantów podczas poszukiwań córki zasługują na uznanie i szczególny szacunek.”

Wprawdzie pomaganie ludziom to nasza misja i część przysięgi, którą składamy wstępując do Policji, ale nasze zawodowe zaangażowanie nie zawsze znajduje oddźwięk w tak pięknych słowach jakie skierowali do policjantów z Rubinkowa rodzice nastolatki.

[ALERT]1593771416918[/ALERT]

(ddtorun.pl/materiały prasowe)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz