Zamknij
REKLAMA

Toruń: został pobity. Okazało się, że miał sporo na sumieniu!

16:00, 03.06.2020 | ddtorun.pl
Skomentuj Fot. archiwum
REKLAMA

Toruń: został pobity. Okazało się, że miał sporo na sumieniu!

Podczas wspólnego patrolu funkcjonariusze toruńskiej straży miejskiej i policji zatrzymali mężczyznę podejrzanego o posiadanie narkotyków.

Do zdarzenia doszło w nocy z 1 na 2 czerwca 2020 roku. Około godziny 1.20 mundurowi otrzymali informację, iż na ulicy Żwirki i Wigury doszło do pobicia. Funkcjonariusze natychmiast udali się we wskazane miejsce, gdzie zastali poszkodowanego mężczyznę. Jak się okazało 23-latek pomimo, iż był ofiarą pobicia szybko podpadł funkcjonariuszom innym przewinieniem.

Podczas legitymowania z portfela wyciągnął dowód osobisty a wraz z nim woreczek strunowy wypełniony białym proszkiem. Jak sam przyznał była to amfetamina. Z uwagi na to, że chwilę wcześniej został pobity przez grupę osób na miejsce wezwano Zespół Ratownictwa Medycznego, który zdecydował o przewiezieniu mężczyzny do szpitala.

 Jednak interwencja medyczna nie zwolni zatrzymanego od poniesienia odpowiedzialności w związku z przestępstwem posiadania narkotyków. Sprawą już zajmuje się Policja.

[ALERT]1591100668475[/ALERT]

(ddtorun.pl)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (1)

nononono

0 0

kumulacja! 09:22, 05.06.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz