Zamknij
REKLAMA

Toruń: poznajesz te przedmioty? Policjanci ze Zgierza proszą o pomoc

08:00, 28.05.2020 | ddtorun.pl
Skomentuj Foto. Archiwum
REKLAMA

Toruń: poznajesz te przedmioty? Policjanci ze Zgierza proszą o pomoc

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Zgierzu od lat pracują nad sprawą identyfikacji zwłok. W sprawie pojawia się wątek Torunia, dlatego kryminalni zwrócili się o pomoc do mieszkańców naszego regionu. Prosimy o przeanalizowanie zdjęć nadesłanych do naszej komendy i różnych sytuacji sprzed lat, może jakikolwiek szczegół naprowadzi Państwa na związek z historią osoby, której tożsamości nie znamy do dzisiaj.

Moc internautów już nie raz pokazała swoją wartość, a dla zgierskich policjantów Wasza pomoc to ostatnia szansa, aby dociec kim jest mężczyzna zmarły w 1988r.

25 lipca 1988 roku w wypadku samochodowym w miejscowości Emilia (gmina Zgierz) zginął mężczyzna. Do dziś jego tożsamość pozostaje zagadką. Zgierscy policjanci przez wiele lat próbowali ustalić kim był chłopak i znaleźć jego rodzinę. Niestety teraz znaleźli się w ślepej uliczce i dlatego proszą internautów o pomoc.

Mężczyzna ze zdjęcia miał około 25 lat, miał ok. 173 cm wzrostu i ważył ok. 66 kg (szczupły). W chwili wypadku ubrany był w granatowy, ręcznie robiony sweter w tzw. serek i granatowe  materiałowe spodnie.

Co bardzo istotne: przy ciele policjanci znaleźli komplet kluczy. Na jednym z nich wybity napis „RSM TORUŃ", co może wskazywać miejsce pochodzenia zmarłego. Dlatego też zwracamy się również do mieszkańców Torunia i okolic o pomoc w wyjaśnieniu tej zagadki.

Czekamy na wszystkie sygnały: od kolegów ze szkolnej ławki, sąsiadów, a także osób, które wiedzą skąd mogą pochodzić klucze z takim napisem. Każda informacja może się okazać bezcenna.

Wszystkie osoby, które mogą pomóc w ustaleniu tożsamości tego mężczyzny proszone są o kontakt z policjantami z Komendy Powiatowej Policji w Zgierzu tel. (0-42) 714-22-20, (0-42) 714-22-23, (0-42) 714-22-00

Masz dla nas temat? Napisz.

[ALERT]1590565611679[/ALERT]

(ddtorun.pl)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz