Zamknij
REKLAMA

Pechowy dzień w Toruniu. Najpierw dewastacja pomników, później to!

10:00, 21.05.2020 | ddtorun.pl
Skomentuj Fot. Nadesłana
REKLAMA

Pechowy dzień w Toruniu. Najpierw dewastacja pomników, później to!

Dewastacja pomników papieża, pożar magazynu w Małej Nieszawce, a na dokładkę kolizja dwóch samochodów przy ul. Odrodzenia - tak w skrócie wyglądała środa w Toruniu i najbliższych okolicach. 

Przypomnijmy. Najpierw w środowy, bardzo wczesny poranek pojawiła się informacja o dewastacji pomników papieża Jana Pawła II oraz marszałka Józefa Piłsudskiego. Sprawca długo nie cieszył się jednak wolnością. Dzięki czujności jednego ze świadków, który zawiadomił straż miejską, został złapany. 

Z kolei około godziny 14:00 doszło do pożaru hali magazynowej w jednej z firm w Małej Nieszawce. Zostało tam skierowanych kilkanaście zastępów straży pożarnej. Konieczna była ewakuacja pracowników. Na szczęście nikomu nic się nie stało. 

I na koniec wczorajszego dnia otrzymaliśmy informację od jednego z Czytelników, że na wysokości Cinema City przy ul. Odrodzenia doszło do niegroźnej kolizji dwóch samochodów osobowych. 

[ALERT]1590041517743[/ALERT]

(ddtorun.pl)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (2)

ania torania tor

8 3

No cudowne wyczucie marnego ddt.
Na tym samym poziomie dewastacja i wypadek. I wielka nieszawka nie mala pajace. 12:21, 21.05.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

bajkerosbajkeros

1 0

kiedy u nas zaczną wywalać auta z centrum miast :https://www.transport-publiczny.pl/wiadomosci/ulice-brukseli-dla-pieszych-i-rowerzystow-predkosc-ograniczona-do-20-kmh-64431.html . https://www.theguardian.com/world/2020/may/18/cleaner-and-greener-covid-19-prompts-worlds-cities-to-free-public-space-of-cars 13:38, 22.05.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz