Mundurowy Klub Motorowy RP przekazał policjantom z naszego regionu profesjonalne środki ochronne. Maseczki, kombinezony i fartuchu trafią do policjantów z Komendy Miejskiej Policji w Toruniu oraz innych komend na terenie województwa.
W siedzibie Mundurowego Klubu Motorowego RP odbyło się przekazanie policjantom z naszego regionu profesjonalnych środków ochronnych. W przekazaniu uczestniczył Komendant Miejski Policji w Toruniu insp. Maciej Lewandowski, Prezydent Mundurowego Klubu Motorowego RP Andrzej Woźniak oraz przedstawiciele firm produkcyjnych z Torunia i Zgierza. 500 sztuk maseczek typu P3 wielokrotnego użytku, 300 sztuk maseczek typu M2 wielokrotnego użytku, 6 kombinezonów barierowych i 3 fartuchy barierowe trafią do policjantów ruchu drogowego z Komendy Miejskiej Policji w Toruniu oraz innych komend na terenie województwa kujawsko-pomorskiego.
Od dzisiaj środki będą wykorzystywane przez mundurowych w celu zabezpieczenia przed zagrożeniem epidemicznym.
[ALERT]1588166137364[/ALERT]
Pol14:46, 05.05.2020
Wolałbym, żeby Lewandowski miał maseczkę na twarzy i to nie tylko ze względów higienicznych
BoB18:26, 05.05.2020
ten stary milicjant Woźniak to ciągle aktywny i czujny
Munio2209:54, 06.05.2020
To są ci od tych naklejek na samochodach, co ich policja nie rusza?
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ddtorun.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Toruń będzie ogrzewany ściekami? To już się dzieje!
wreszcie mądra inwestycja. pewnie to wypadek przy pracy, mimo to - brawo.
a.g.
16:08, 2025-07-07
29-letni obcokrajowiec doprowadzony do prokuratury
Dożywocie dla imigrantów co nam PIS sprowadził sprzedając nielegalnie WIZY
Mr.X
14:24, 2025-07-07
Wenezeulski nożownik i śmierć 24-latki w Toruniu. Poseł
No tak... Pis sprzedawał wizy i nawpuszczał bydło to teraz mamy co nam zafundował jareczek i jego pomioty. Taki idealny i nieskazitelny pis a ile nakradli to za żadnych rządów nie było takiego zlodziejstwa. Winny kaczor i tyle. Ruska agentura
Mr.X
10:16, 2025-07-07
NOWE informacje ws. zabójstwa w regionie! 8 Kolumbijczy
Deportacja to za mało dla takiego bydła. Mamy być tolerancyjni to czemu ci imigranci nie umieją się zachować? Kategoryczny zakaz wpuszczania imigrantów do Polski. Nie mam zamiaru bać się wyjść na ulicę we własnym kraju!!!
Nobody
10:12, 2025-07-07