Zamknij
REKLAMA

Toruń: kiedy nastąpi zamknięcie mostu marszałka Józefa Piłsudskiego?

10:00, 14.02.2020 | ddtorun.pl
Skomentuj Fot. Redakcja
REKLAMA

Toruń: kiedy nastąpi zamknięcie mostu marszałka Józefa Piłsudskiego?

Wciąż nie jest znana dokładna data wyłączenia z ruchu mostu marszałka Józefa Piłsudskiego w Toruniu. Wiadomo tylko tyle, że nastąpi to w drugim kwartale 2020 roku.

Takie infiormacje otrzymaliśmy od urzędników. 

- Rozpoczęcie rozbudowy mostu Piłsudskiego planowane jest w II kwartale 2020 roku. W pierwszym etapie prac wyremontowana zostanie nawierzchnia mostu oraz zostaną wyczyszczone i pomalowane elementy, które znajdują się nad jezdnią. Rozpoczęcie tych prac zostanie poprzedzone ustawieniem przeprawy tymczasowej - wyjaśnia Magdalena Stremplewska z biura prasowego UMT.

Przypomnijmy, że miastu udało się pozyskać zgodę Ministra Energii na nieodpłatne użyczenie z rezerw strategicznych konstrukcję składanego mostu drogowego typu DMS-65 wraz z kompletem podpór. Pozyskano także zgodę Dowódcy Generalnego Rodzajów Sił Zbrojnych na wykonanie usługi transportu, montażu i demontażu konstrukcji mostu tymczasowego przez wojsko.

- Przeprawa tymczasowa będzie  zlokalizowana na przedłużeniu  ulicy Przybyszewskiego od strony północnej Wisły oraz na przedłużeniu ulicy Zagrodowej i ul. Przy Grobli po drugiej stronie. Dojazd do ul. Przybyszewskiego będzie zorganizowany od strony placu Skalskiego, a do ul. Zagrodowej ul. Nieszawską. Będzie ona dostępna dla aut do 3,5 tony masy całkowitej oraz służb ratowniczych. Nie będą mogli korzystać z niego piesi i rowerzyści - dodaje Magdalena Stremplewska

[ALERT]1581531253659[/ALERT]

(ddtorun.pl)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

ANNAMARIA ANNAMARIA

4 3

ALE ZWLEKAJĄ Z TYM MOSTEM COŚ ZACZYNA SIĘ WLEC RYDZYK PRĘDZEJ WYBUDUJE SWOJE BUNKRY A MOST BĘDZIE STAŁ NADAL NIE RUSZONY HA HA ?????? 13:52, 14.02.2020

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

erer

1 2

swoja kolekcja dil dasow się zajmij.taki postępowy jestes europejczyk buhaha….. 15:32, 14.02.2020


REKLAMA