Zamknij
Ważne

Toruń: Krystyna Zaleska przechodzi na emeryturę. Kto pokieruje szpitalem miejskim?

ddtorun.pl 14:00, 10.01.2020
Foto. Łukasz Piecyk, Krystyna Zaleska na zdjęciu stoi obok prezydenta Michała Zaleskiego. Foto. Łukasz Piecyk, Krystyna Zaleska na zdjęciu stoi obok prezydenta Michała Zaleskiego.

Toruń: Krystyna Zaleska przechodzi na emeryturę. Kto pokieruje szpitalem miejskim?

To już pewne Krystyna Zaleska - dyrektor szpitala miejskiego w Toruniu po 25. latach przechodzi na emeryturę. Ustalono już skład komisji konkursowej, która wybierze nowego dyrektora. Prywatnie Krystyna Zaleska jest żoną prezydenta Torunia - Michała Zaleskiego. 

Jak udało nam się ustalić Krystyna Zaleska zdecydowała się na taki krok ze względu na wiek, oraz obowiązujące przepisy, które nie pozwalają na kandydowanie ze względu na pokrewieństwo z obecnym prezydentem.

Warto przypomnieć, że Krystyna Zaleska, obejmując stanowisko w sierpniu 1994 r. nie była żoną prezydenta, a ówczesny zarząd miasta przedłużył jej umowę na czas nieokreślony.

Krystyna Zaleska będzie dyrektorem szpitala do 27 lutego.

[ALERT]1578647324331[/ALERT]

(ddtorun.pl)
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
0%