Zamknij
REKLAMA

Toruń: w końcu ktoś tam złamie nogę! Niebezpieczeństwo rośnie!

08:00, 01.12.2019 | FD
Skomentuj Fotografia ilustracyjna/ fot. deposit photos
REKLAMA

Toruń: w końcu ktoś tam złamie nogę! Niebezpieczeństwo rośnie!

Niektórzy mieszkańcy Torunia narzekają na poziom bezpieczeństwa na drogach. Co ciekawe, nie zawsze chodzi o brawurową jazdę kierowców lub źle skonfigurowane światła. Niekiedy problem leży... w dziurawych chodnikach!

Torunianie narzekają szczególnie na chodnik przy ulicy Szosa Chełmińska. Konkretnie jest to trakt dla pieszych przy skrzyżowaniu z ulicą św. Antoniego. W miejscu tym chodnik się... zapada! 

Co ciekawe, dziura jest coraz większa, a niebezpieczeństwo dla mieszkańców rośnie. O komforcie poruszania się nie ma oczywiście co wspominać. Do tragedii może brakować niewiele, bo nawet pozornie niegroźny upadek może skończyć się poważnym urazem. 

Z prośbą o naprawienie chodnika wyszedł Michał Rzymyszkiewicz. Toruński radny zdaje sobie sprawę z konsekwencji i takiej dziury i apeluje o jej szybkie załatanie. Oby skutecznie!

[ALERT]1575028139408[/ALERT]

(FD)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

Kasia25Kasia25

3 0

chodnik na ulicy Długosza (od strony parkingu) od lat jest w dużo gorszym stanie i nikt się tym nie interesuje 12:05, 01.12.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

rodowity 4 pokolenierodowity 4 pokolenie

4 0

Słowem Toruń w ruinie. Albo remonty ciągnące się miesiącami-latami ,albo zniszczone chodniki,trawniki . A prezydent mówi ,że jest tak pięknie ,wręcz Bosko. Toruń był piękny przed wojną ,wystarczy obejrzeć stare fotografie czy widokówki. 06:30, 02.12.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz