Zamknij
REKLAMA

Toruń: zniszczone mieszkanie przy Gagarina i poparzona twarz kobiety! [ZDJĘCIA, WIDEO]

10:14, 08.11.2019 | ddtorun.pl
Skomentuj Fot. Nadesłana
REKLAMA

Toruń: zniszczone mieszkanie przy Gagarina i poparzona twarzy kobiety! [ZDJĘCIA, WIDEO]

Znamy szczegóły czwartkowego wybuchu w mieszkaniu przy ul. Gagarina 176. Kobieta z poparzoną twarzą trafiła do szpitala. Zniszczeniu uległo również mieszkanie znajdujące się na pierwszym piętrze. 

Przypomnijmy. W czwartek po 21:00 doszło do wybuchu w mieszkaniu znajdującym się na pierwszym piętrze bloku przy ul. Gagarina 176. 

- W wyniku tego wybuchu poparzeń twarzy doznała kobieta, która została przewieziona do szpitala. Uszkodzona została ścianka działowa w mieszkaniu - informuje Przemysław Baniecki, oficer prasowy PSP w Toruniu.

[WIDEO]1312[/WIDEO]

Przyczyna wybuchu nie jest znana. Na miejscu pojawił się biegły z zakresu pożarnictwa, który ją ustali. W akcji brało udział pięć zastępów straży pożarnej. 

[ALERT]1573205156250[/ALERT]

(ddtorun.pl)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz