Zamknij
REKLAMA

Toruń: prokuratura okręgowa umorzyła śledztwo prowadzone przez Komendę Miejską Policji!

12:37, 22.10.2019 | online
Skomentuj
REKLAMA

Toruń: prokuratura okręgowa umorzyła śledztwo prowadzone przez Komendę Miejską Policji!

Prokuratura Okręgowa w Toruniu umorzyła prowadzone przez Komendę Miejską Policji w Toruniu śledztwo w jednej ze spraw dotyczącej osiągnięcia korzyści majątkowej. O co konkretnie chodzi?

"Chodzi o śledztwo w sprawie zaistniałego w okresie od 1 stycznia 2013 r. do 31 grudnia 2015 r. na terytorium Polski, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej, w krótkich odstępach czasu, w wykonaniu z góry powziętego zamiaru, sprowadzenia niebezpieczeństwa dla życia i zdrowia wielu osób poprzez wprowadzenie do obrotu oraz usiłowanie wprowadzenia do obrotu szkodliwych dla życia substancji chemicznych w postaci środków zastępczych przez osoby posługujące się rachunkami bankowymi prowadzonym przez PKO BP SA, BANK BGŻ BNP Paribas SA, Bank Zachodni WBK SA, ALIOR BANK SA i Powszechną Kasę Oszczędnościową Bank Polski oraz przez podmioty i osoby podające się za m.in za SACHS LLC, Parano Industry LTD, VITU Ltd, Centrum Dystrybucyjno - Serwisowe w Rzeszowie, Centrum Dystrybucji w Zamościu, P.W. SORT, oraz EVIA LCC tj. o czyn z art. 165 § 1 pkt 2 kk i art. 13 § 1 kk w zw. z art 165 § 1 pkt 2 kk w zw. z art. 12 kk-wobec braku znamion czynu zabronionego." - wyjaśnia Prokurator Prokuratury Okręgowej Ewa Janczur.

[ALERT]1571741012580[/ALERT]

(online)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

KickKick

9 1

No popis genialnego dziennikarstwa. Przekopiować treść postanowienia o wszczęciu po czym zakończyć bez podawania przyczyny umorzenia. ?
Gratulacje dla redakcji. 15:08, 22.10.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz